Videos

2014 LEGOLAND California Resort Annual Tree Lighting

6. prosince 2014 v 15:13 | Lucy
Na youtube jsem našla jedno moc pěkné video z 1. prosince, kdy byla Sarah na rozsvěcení vánočního stromu v Legolandu. Ve videu můžeme vidět, jak probíhalo samotné spuštění vánočního stromku, odpočet, a také se můžeme podívat, oficiálně, tedy na Sářiné děti, Rockyho a Charlotte, neboť se Sarah rozhodla, že je s sebou poprvé vezme na veřejnou akci. Měli to opravdu nádherně připravené, škoda, že nic takového není i u nás. :)


Sarah was interviewed by TV Radios & Talk Shows

23. října 2014 v 16:44 | Lucy
Přináším čtyři nové rozhovory, první tři jsou ze dnešního dne a čtvrtý ze včerejšího. Sarah mluví hlavně o své nové kampani, kterou právě v Austrálii propaguje, ale samozřejmě došla slova i na nedávný projekt Crazy Ones, či Buffy.

Například padla opět otázka, jestli by se Sarah někdy k roli Buffy vrátila, a její odpověď zněla: "Pokud bych měla kolík jako hůl proč ne. Ale jsem už trochu stará, ale nikdy nevíte."Sarah Michelle Gellar Supports Kristen Chenoweth in Hollywood Bowl

24. června 2014 v 17:17 | Lucy
DJ Shorte zastihl Sarah právě, když pózovala pro fotografy na Hollywood Bowl, a dokonce mu Sarah poskytla i krátký rozhovor. Nejprve chválil Sářin outfit, poté se ji zeptal, co tu dělá a ona, že jen přišla podpořit svoji kamarádku Kristen Chenoweth a že také podle toho její outfit vypadal, tentokrát vsadila na komfort. :) Nakonec se ještě stihl DJ Shorte zeptat na to, co plánuje do budoucnosti a Sarah (jako vždycky) velice záhadně odpověděla: "Kdo ví, uvidíme." Ale schválně si to pusťte, já už ten její obličej poznám. :D To stejný, jako když dělala vocapinky ohledně přidání se na twitter. :D No podle mého, si myslím, že Sarah něco chystá.

Sarah Michelle Gellar Says Every Day Is Father's Day

14. června 2014 v 13:32 | Lucy
Při čtvrteční návštěvě výstavy nové kolekce módních šatů Rebeccy Taylor Sarah poskytla i krátký rozhovor, ve kterém uvádí, že ji příjde zbytečné slavit svátek matek a den otců. Pro ně je tento svátek každý den. Je poctěna tím, že může vidět své děti vyrůstat a to, že je matkou je pro ni podstatné. :) Znovu podotýkám, že vypadala úžasně! Na fotky z této akce se můžete podívat zde.
Video bohužel nejde vložit, kliknutím na obrázek se na video přesměrujete.

Sarah Michelle Gellar lends her voice to the commercial

10. června 2014 v 17:44 | Lucy
Sarah na svém twitteru zveřejnila reklamu, které propůjčila svůj hlas a komentuje tam nové vybavení pro miminka a odkazuje nás na obchod Target. Moc se mi Sářin hlas v té reklamě líbí, naprosto se na to hodí. :)Sarah Michelle Gellar on The Queen Latifah Show 14-03-14

14. března 2014 v 18:34 | Lucy
Tak a na youtube se objevil celý rozhovor se Sarah v show Queen Latifah. Rozhovor je opravdu skvělý. Hrozně mě baví poslouchat Sarah a její vtipné historky z domu a nebo jak skvěle mluví o práci s Robinem. :) Na konci rozhovoru se Sarah strefovala do terče, který byl jako příspěvěk pro humanitní organizace.

Sarah Michelle Gellar Talks Gardening on The Queen Latifah Show

11. března 2014 v 17:02 | Lucy
Queen Latifah na svém oficiálním youtube účtu zveřejnila krátkou ukázku rozhovoru se Sarah, která navštívila tuto show už 5. března, ale vysílat se bude až tento čtvrtek. Na Sáře se mi hrozně líbily ty šaty. :) Sarah mluvila o zahradničení s Freddiem a co její děti ze zahrádky jí.

Sarah Michelle Gellar on The Talk 03-05-14

8. března 2014 v 14:06 | Lucy
Podařilo se mi najít a nahrát na vimeo celý rozhovor se Sarah z pořadu The Talk! Sarah tam vypadá vážně úžasně, moc se mi líbí ten top, který měla. Zazněla témata jako: jaký má Sarah názor na pusu Miley Cyrus a Katy Perry, nebo že je její kreslená podobizna slavnější než ona sama. A nebo také, proč se rozhodla až teď přidat se na twitter. A mnohem více ve videu!

Sarah Michelle Gellar: "I'm So Much More Than a Performance"

7. března 2014 v 16:11 | Lucy
Přináším vám další z řady nových rozhovorů se Sarah, kde hovoří hlavně o své nové kampani "Project Sunlight". Moc to tady Sarah slušelo, líbí se mi její šaty. :)

Sarah interviewed celebrities at the Film Independent Spirit Awards

2. března 2014 v 21:37 | Lucy
Jak už jsem vám říkala, Sarah byla na Independent Spirit Awards jako reportérka, a proto vám přináším rovnou 5 videí, ve kterých má rozhovory s několika celebritami, jak už jsem psala v předchozím článku. Baví se právě o kampani "Project Sunlight" jehož zástupcem je právě Sarah.


 
 

Reklama