Newsletters

First Week of Foodstirs

12. října 2015 v 14:36 | Lucy

First Week of Foodstirs

Jaký to rušný týden! Začal poměrně typicky - vyzvednutí ze školy (úplně jsem se zpotila), pak to byla cesta na letiště a rovnou do New Yorku. První věc byla úterní návštěva Kelly and Michael show. Je to pro mě vždy skvělý začátek pracovního týdne v NY, jelikož náš vztah s Kelly trvá více jak 20 let (yikes). Ostatně, všechny znám už tak dlouho, že se v tomto studiu cítím jako doma. Michael Strahan je ten nejmilejší člověk, kterého kdy můžete poznat, a bylo úžasné vidět ho téměř jako malého, vedle Shaqa (Shaquille O'Neal). Shaq byl okouzlující jako vždy, dokonce tancoval s diváky během reklamní přestávky (stihla jsem sama rychlý taneček s tímto obrovským mužem). K mému nadšení jsem se také stihla krátce pozdravit s úžasnou Rhondou Rousey, která si předtáčela epizodu. Dále jsem poskytla rozhovory pro mé oblíbené USA Today, InStyle a BuzzFeed (Miluju BuzzFeed).

Jelikož bylo úterý v podstatě jediný den s trochou volného času, moje kamarádka Galit a já, jsme pospíchaly do Hotelu Plaza a do obchodu Eloise, kde jsme nakoupily dárky pro naše holky. Po úspěšném nákupu jsme si daly rychlou pauzu na oběd (konečně) v Todd English Food Hall. OMG, New Yorské jídlo je nejlepší. Poté, co jsem se viděla se starými známými a prošla si trochu město (hodně), bylo načase jít rovnou spát, protože můj výlet teprve začne.
Ve středu ráno jsem šla natáčet epizodu k Rachael Ray, moje první vystoupení s pečením. Vážně si nedovedete představit moji nervozitu. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem šla péct do TV živě, Rachael byla můj šéf. Jako vždy, bylo tak milé být zpátky, a to zejména proto, že jsem viděla Vidu, její manažerku, která by mohla být tou nejlepší na světě. Také jsem byla mile překvapená, když jsem zjistila, že dalším hostem byla Sherri Shepard. Pekly jsme brownies a rozdávaly jsme vzorky také divákům. Jako extra dárek od nás každý divák získal krabičku Foodstirs s vanilkovými cupcaky na vyzkoušení domů. Citila jsem se jako Oprah.

Bez zdržování jsme se přesunuly do studia Good Morning America, kde jsem měla možnost ukázat mé pečící dovednosti se Sarou Haines. Natáčely jsme v ICE - Institutu kulinářského průmyslu. Sleduji Good Morning America každé ráno, takže jsem byla velmi nadšená (a nervózní). Sara a já jsme udělaly Cupcake Cones a užily jsme si to. Znovu jsem musela spěchat, a přemístit se na "Make Meaning" s the MOMS. Zde jsme měly možnost učit mnoho dětí, jak udělat cookies duchy. Překvapením pro mě bylo setkání se s dvěma děvčaty, které jsem dříve hlídala! Žádný odpočinek pro unavené, nebo možná trochu... rychlá večeře s mým dobrý přítelem Lee Pacem (a samozřejmě s mojí partnerkou Galit) a potom zpět do práce (tentokrát zábavná práce) s Andy Cohenem v Bravo Clubhouse. Nejprve jsme byly v jeho rádio show a poté jsme šly přímo do studia do live show s barmanem Derekem Blasbergem, který s sebou vzal Karlie Kloss. Nejen, že je neskutečně krásná, ale také je neuvěřitelně milá. Snažila jsem se soustředit na otázky, ale dokázala jsem na ni jen zírat.
Po krátkém (a myslím tím krátkém) spánku, jsem musela zpět do práce. Ve čtvrtek jsme začaly v Good Day NY, a když jsem spěchala do studia (a myslím tím spěchala) moje nejlepší kamarádka z dětství šla právě ulicí. To se může stát jen v NY. Po tom, jsme navštívily Sirius XM Radio, kde jsem měla tu čest dělat EW rozhovor s Jessicou Shaw (drahá přítelkyně), The Sam Roberts Show, Just Jenny s Jenny Hunt, a Morning Jolt s Larrym Flickem (můj nový BFF). Odtud jsme jely přímo na NY ComicCon for a Star Wars Rebels panel, poprvé na Comic-Conu v NY! A teď poznámka - Stále nemůžu ani začít popisovat, jaká čest a nadšení to pro mě je, být součástí Star Wars Universe. Panel byl úžasný a každý byl tak skvělý! Když odcházím, na koho nenarazím, na Setha Greena! Celý den jsme si posílali zprávy, abychom se sešli, ale nefungovalo to... musíte to nechat na náhodě (a na NY).

Další zastávkou toho dne bylo, pro mne asi nejvíce stresující, otevření Clintonovi nadace na "the Clinton Foundation's 20/30 flagship event". Ano, se samotným Billem Clintonem. Myslím, že teď už mě znáte natolik, že znáte moji vášeň a místo v srdci pro charitativní akce. Práce s The Clinton Foundation je opravdu inspirativní a stále nemůžu uvěřit, že jsem měla tu čest pracovat s nimi. Před tím, než jsem zahájila akci jsem s Billem mluvila, ale místo mluvení o vší té práci, byl ještě více nadšený tím, když mi vyprávěl, jak byl před akcí se svojí vnučkou (s perfektním jménem Charlotte) a krmil ji. Tak tady to máme - náš 42. prezident Spojených Států - zkrátka jako každý jiný pyšný dědeček. Existuje tolik různých aspektů pro práci, kterou dělají, že je zde něco pro každého. Byla jsem dojatá nejen jeho přítomností, ale také posloucháním jeho neuvěřitelného proslovu.

Dále tu máme můj čas. Pamatujete, jak jsem vám psala o tom, že jsem na moji nejlepší kamarádku narazila na ulici? No, tak se stalo to, že pořádala ještě ten večer narozeninovou párty. Měla jsem tak možnost vidět některé z mých opravdu nejlepších kamarádek z dětství a užila jsem si ten večer s děvčaty. A teď je pátek ráno, a po rychlé snídani s mými holkami a Sethem Greenem, jsme se chystaly na letiště odletět domů za mými miláčky. Stýská se mi po nich tak moc, že bych mohla být právě tou dívkou, která na terminálu ťuká do počítače a vzlyká.

OMG jaký to týden! Nejen, že to bylo ohromující, ale musím také rychle poděkovat všem, kteří mě tento týden podpořili. Zejména mému manželovi, který udržoval dům v takovém chodu, jako by nebylo nic jinak. Všem pořadům, které podpořili naše výrobky tento týden také moc děkujeme. Ale hlavně děkuju Vám! Všem, kteří si objednali, nebo pomýšlí na objednání, nebo jen viděli naši stránku, děkuju. Foodstirs je pro mne splněný sen, a do tohoto projektu vkládám tolik vášně. Jsem tak pyšná na to, co nabízíme a nemůžu se dočkat na pokračování tohoto neuvěřitelného dobrodružství s Vámi všemi.

Sarah revealed her new project "Foodstirs"

15. září 2015 v 14:46 | Lucy
(Přeloženo ze Sářiného newsletteru, který mi pravidelně chodí na mail, jakožto odběratelce jejího webu. Její web najdete zde.)

Foodstirs!!!!

"Člověk nemůže dobře myslet, milovat nebo spát, jestliže dobře nepovečeří" - Virginia Woolfová

Jsem tak šťastná, že s Vámi konečně můžu sdílet to, na čem jsem poslední rok pracovala. Omlouvám se za všechna ta tajemství.... ale všechny dobré věci přicházejí těm, kteří čekají!

Po Crazy Ones jsem se rozhodla vzít si nějaký čas volna a být pouze se svojí rodinou. Poprvé za delší dobu jsem měla dokonce čas být i se svými přáteli. Jeden z mých nejbližších přátel, který je dokonce mámou nejstarší dcery, kterou si moje dcera Charlotte idealizuje, ( je o rok starší než Charlie - a to v předškolním věku znamená o hodně starší) je Galit. Právě když se naše děti domlouvali ven, rozhodli jsme se všichni společně sejít a začít péct. Pokaždé mě zajímají hlavně aktivity, které můžu dělat společně s dětmi, abychom byli skutečně v kontaktu a užívali si tak každý společný moment. Vždy tak zjistím, že čas strávený v kuchyni mi dá vše důležité. Moje děti se baví, a ani si neuvědomují, že se ve stejnou chvíli něčemu učí.

"AHA" MOMENT

Právě Galit mě zasvětila do světa Pinterestu, což je moje nová závislost. Jsem si jistá, že mnozí z vás to znáte - často trávím pozdní hodiny tím, že "scrolluju" a "pinuju" všechny ty skvělé projekty a nápady na vlastní zeď. Vždy mám chuť všechny ty projekty udělat, ale buďme realističtí....kolik by jich bylo? Rozhodly jsme se pro "cupcake cones", které se velice podobají těm, které mi vždy dělávala maminka k narozeninám, když jsem byla dítě. (Miluji tu nostalgii). Když jsem s Galit byla v obchodě v oddělení pečení, byly jsme opravdu překvapeny, jak velký nedostatek zdravějších možností potravin tam byl. Obvykle narážím na spousty zdravějších variant potravin, ale tentokrát tomu tak nebylo. Musela jsem si být pochopitelně vědoma toho, co bude přijímat nejen moje tělo, ale i těla mých dětí. Zabývala jsem se všemi složkami uvedenými na obalu potravin a mohla jsem je stěží vyslovit, natož rozeznat. Rozhodly jsme se tedy začít péct od úplné nuly, což nebyla nejvhodnější varianta pro nás, jakožto nováčky v kuchyni. Zatímco naše děti byli výslednými výrobky nadšeny, my mámy jsme byly vyčerpané. A tehdy Galit napadlo, co kdybychom měli pro tyto výrobky speciální krabice?

Nebrali jsme to nijak vážně, ale ani jedna z nás na tom nemohla zapomenout. Proč na to nemáme speciální krabice? Proč bychom si je nemohly vyvořit? A pokud je budeme tvořit, proč by nemohly být zároveň kreativní, a uvnitř s výrobky chutnějšími a vyráběny z lepších ingrediencí? Takže celý tento rok jsem s Galit testovala recept po receptu, projekt po projektu. Uvědomily jsme si, že budeme potřebovat pomoc odborníků, takže se k nám připojila další naše kamarádka maminka - Gia Russo, která dříve pracovala s Marthou Stewart (ženou, která byla v Oprah show). Společně jsme dostaly nápad - udělat neskutečné nepořádky a testovat mnoho z těchto báječných pochutin. A teď jsme tady - připraveny sdílet náš příběh s Vámi všemi.


PRO RODINY A PŘÁTELE

Foodstirs je kulinářská značka založená na životním stylu. S každým zkoušením a mixováním doufáme nejen ve váš příští úspěch v kuchyni, ale také v to, dát vás dohromady s rodinou a přáteli. Trochu vypnout a užívat si to pravé spojení, které vydrží celý život. Velice si cením veškeré Vaší podpory, kterou mi mojí drazí dáváte. Takže až odstartuje v říjnu náš web, chci vám všem (mým nejvěrnějším přátelům) dát speciální slevu na naše produkty. Takže určitě sledujte speciální informace obsažené v nadcházejícím newsletteru.

Doufám, že všichni milujete Foodstirs tak jako já miluji tvořit pro vás.

Šťastné pečení,

Sarah.

002~469.jpg 003~444.jpg 004~417.jpg 005~387.jpg 006~2.png 007~353.jpg

GALLERY LINK:


 
 

Reklama