News

Sarah Michelle Gellar to Star in Robin Williams' CBS Comedy 'The Crazy Ones'

16. února 2013 v 10:35 | Lucy


Mám pro vás báječnou zprávu, Sarah se opravdu nevzdává a proto se připojila do dalšího sitcomu, tentokrát však mnohem zajímavějšího, než před tím. Bude hrát po boku známého herce Robina Williamse a sitcom bude právě o těchto dvou postavách. Teď vám zhruba tak nastíním informace o seriálu:

Sitcom se jmenuje 'The Crazy Ones', který sleduje dynamiku mezi otcem jménem Simon Roberts (Robin Williams) a dcerou Sydney Roberts (Sarah Michelle Gellar) a je zasazen do světa reklamy. Postava Sarah je popisována jako půvabná, intenzivní, praktická. Sydney je kreativní ředitelkou agentury Roberts and Roberts Advertising Agency, která je ohniskem komedie. Sydney chce být jako její otec, ale je příliš zaneprázdněná staráním se o něj. Mimochodem sitcom je u stanice CBS, takže doufám, že dají seriálu zelenou. Pilot by se měl natáčet v rozmezí od konce března do začátku dubna. Při jakékoliv podrobnější informaci vám budu dávat průběžně vědět. :)

Co na to říkáte? Jste rádi, že se Sarah připojila do sitcomu? Já doufám, že tohle tentokrát už výjde a my se tak můžeme těšit od září na pravidelnou dávku Sarah!

UPDATE: Do projektu se během února přidávali další herci coby hlavní postavy, například Hamish Linklater, který bude hrát právě ve zmiňované agentuře účetního. A poslední připojenou je Amanda Setton, která bude hrát také člena agentury. Pro tuto chvíli jsou hlavní postavy kompletní.

Sarah Michelle Gellar bude v novém drama filmu?

11. února 2013 v 13:21 | Lucy


Po prvním neúspěšném pokusu o comeback do sitcomu se tentokrát objevuje spekulace o nové filmové roli pro Sarah. Zatím to jsou opět pouze spekulace, ale na twitteru včera napsal producent Christopher Hall informaci, že zítra proběhne jednání se Sarah o této roli.


UPDATE 14. 2. 2013: Podle nejnovějších zpráv Sářin agent s tímto projektem nesouhlasil, jelikož má údajně Sarah naplánované jiné pracovní závazky na příští měsíce.

According to Deadline SMG's project wasn't ordered yet

31. ledna 2013 v 20:03 | LucyDnes přicházím s né příliš skvělou zprávou, spíše špatnou. Podle serveru deadline nebyl Sářin nový plánovaný komediální projekt objednaný zatím žádnou ze stanic, což znamená, že se s největší pravděpodobností na TV nevrátí. :( Tato zpráva mě popravdě šokovala, ale zase mi to přišlo zvláštní, protože všechny stanice objedávali ve velkém již v období od 22. ledna a Sářin stále objednán nebyl, a to už jsem tehdy byla nervózní. Stále je tu sice šance, že si ho ještě nějaká ze stanic objedná, ale už méně pravděpodobné.

Kdyby to byla pravda, a Sarah tento projekt nevyšel, dobrá zpráva je, že má zájem o hraní, takže dříve nebo později se může vytasit s něčím dalším. :) Ale opravdu nechápu, proč by nedali Sarah šanci, myslela jsem, že tohle opravdu řěšit nebudou, hned jak uvidí nový projekt se Sarah, tak si ho hned vezmou, ale asi jsem se spetla. :/

Sarah Michelle Gellar bude v pilotu stanice FOX?

5. ledna 2013 v 20:57 | Lucy
Sarah natočí nový pilot? Server tvline.com před chvílí zveřejnil exkluzivní potvrzené informace o tom, že se Sarah možná (teď záleží ještě, jestli si FOX tento pilot zvolí) na podzim vrátí na obrazovky v sitcomu na stanici FOX o rodičích a dětech, a o trapných situacích, kdy jsou jejich děti doma. Sarah bude hrát právě manželku a matku.


Můj osobní názor? - Jsem štěstím bez sebe! Hlavně proto, že už nebude na the CW ale na pořádné stanici jako je právě FOX. Doufám, že si tento pilot zvolí, sitcom má na FOXu šanci ale musí to mít hlavu a patu! Teď by mě ještě zajímalo, koho zvolí jako Sářiného manžela/partnera. Co na tuto skvělou zprávu říkáte? Včera, jako nepotvrzená spekulace, dnes hotová věc. :D

První zvěsti a spekulace o návratu Sarah na obrazovku v tomto roce

4. ledna 2013 v 15:19 | LucyZatím se jedná o nepodložené spekulace, proto upozorňuji, že nic z toho, co zde píšu nemusí být pravda. Nicméně na jedné španělské stránce se objevila informace, že by se Sarah v tomto roce 2013 měla objevit znovu na obrazovkách. Nic konkrétního zatím nebylo uvedeno, jen to, že chce Sarah zpátky do práce. Také je možné, že pouze jako producentka.

Můj osobní názor je takový - strašně bych byla ráda, kdyby to byla pravda. Sarah mi jako herečka neskutečně chybí, pak je tu ale zase malý Rocky James. Že by chtěla Sarah hned z mateřské do práce? Každopádně jedno je jisté, pokud Sarah opravdu natočí pilot, první informace o něm by tu měli být tak do jednoho až dvou měsíců.

Sarah Michelle Gellar & Freddie Prinze Jr. Name Son Rocky James!

17. listopadu 2012 v 22:19 | Lucy
A je to venku! Před chvílí se na serveru US Weekly objevila exkluzivní informace o tom, že syn Sarah a Freddieho se jmenuje Rocky James Prinze! Páru, se jméno dařilo tajit po dobu dvou měsíců, a až teď se rozhodli jméno oficiálně zveřejnit.

Pár se rozhodl dát chlapečkovi jméno, po známém boxerovi Rockymu, a druhé jméno zvolili po tatínkovi, jako jeho prostřední jméno. Celkově mi toto jméno příjde velmi pěkné, originální a málo používané, což jsem čekala, protože Sarah a Freddie si přáli neotřelá jména. ;) Jsem z toho nadšená, že se konečně jméno objevilo. Mě se jméno moc líbí, zní skvěle. Jak se jméno líbí vám? ;)

Vote for Buffy - TV Guide's best TV Fans poll

15. listopadu 2012 v 19:33 | Lucy


Tentokrát nejdu s žádnými fotkami, ale s anketou, ve které má velkou šanci na vítězství seriál Buffy, přemožitelka upírů. Anketa je na serveru TV Guide, označit musíte 5 svých nejoblíbenějších TV show. Pro hlasování musíte být zaregistrováni, můžete se připojit přes twitter nebo facebook. Důležitá poznámka je také ta, že se zatím Buffy drží na krásném 2. místě což znamená, že vede nad takovými velikány jako je The Vampire Diaries, Bones, nebo Supernatural. Jediný, kdo vede nad Buffy je seriál Firefly.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Jinak omlouvám se za nízkou aktivitu posledních dnů hlavně affs, ale přes týden prostě nestíhám žádné články navíc. To, že nejsou novinky mi vlastně vyhovuje, protože mám teď šílený fofr ve škole, snad to chápete. ;)

Happy Halloween!

31. října 2012 v 10:12 | Lucy
Nejpopulárnější svátek Ameriky je opět tu! Halloween se v posledních letech snaží hodně proniknout i k nám, aspoň já mám takový pocit, protože rok od roku pozoruji u nás víc a víc halloweenských oslav, párty atd.

K článku přidávám fotku Sarah a Charlottina prvního trick or treat na Halloweena v roce 2010, kdy se Charlottka převlékla za Dorothy ze země Oz, opravdu povedený kostýmek.♥ Chápu, že vloni Sarah neměla na Halloween čas, kvůli Ringer. Ale letos by si ho zase udělat mohla! Spolu s Charlottkou, Freddiem a malým, by si mohli vyrazit v nějakých roztomilých kostýmcích! Každopádně, všem, kteří to nějakým způsobem slavíte, přeju pěkný Halloween.

October 18th - Freddie Prinze Jr. with daughter Charlie in Santa Monica, CA

19. října 2012 v 14:09 | Lucy
Tohle za zmíňku rozhodně stojí! Představuji vám oficiálně první candids tatínka Freddieho a dcerky Charlie spolu, bez Sarah. Už bylo opravdu na čase, aby Freddie zastoupil Sarah v doprovázení Charlottky do školky. Fotky jsou ze včerejška, 18.října. Teď jen můžeme doufat, že tohle nebyla vyjímka, a že Freddie bude střídat Sarah častěji, když teď musí lítat kolem malého.
Dávám vám sem, jako bonus, pár foteček, nebudu je ukládat do galerie, přeci jen na nich není Sarah ;)
abuLPRUf acrmYeVK abhxwV9n adjW98NC acgqJoE7

Sarah Michelle Gellar will be in "Sesame Street"

27. září 2012 v 15:42 | Lucy
Dnes se objevila menší novinka o Sarah a sice ta, že by se v brzké době měla objevit jako host v seriálu "Sezame, otevři se" (Sesame Street). Tato zpráva se totiž objevila v nejnovějším vydání časopisu Entertainment Weekly.

Uvádí zde, že se před pár týdny objevil seznam celebrit, které budou vystupovat v rámci "Celebrity week" a že se k nim Sarah připojila až na poslední chvíli. Kdy natáčení proběhlo, a kdy bude vypuštěno zatím bohužel nevíme.
+2 scany z Entertainment Weekly
001~97.jpg 002~106.jpg
GALLERY LINK:
 
 

Reklama