News

Have you question for Sarah Michelle Gellar?

25. července 2013 v 20:10 | Lucy


Máte otázku na Sarah Michelle Gellar ohledně The Crazy Ones? Pokud ano, máte jedinečnou možnost, aby vám ji sama zodpověděla. Stane se tak v pondělí, 29. července, na TCA Summer Press Touru, kterého se Sarah zúčastní spolu s Robinem a zbytkem celého castu. Před chvílí to totiž CBS potvrdilo. Jediné, co potřebujete k tomu, aby ste otázku mohli položit, je mít účet na twitteru, protože pokládat otázky se budou právě tam. Objevila se i nová promo fotka Sarah, kterou najdete i v galerii a já ji umístila sem do článku.

Takže pokud se chcete Sarah na něco zeptat, klikněte na modrý obdelníček na konci tohoto článku, zavede vás to přímo na twitter a na samotný tweet, do kterého jen připíšete otázku.

'The Crazy Ones' will air on September 26th, 2013

22. června 2013 v 11:06 | LucyNepřicházím s ničím zásadním, pouze přináším oficiální datum, kdy bude odvysílán na CBS pilotní díl 'The Crazy Ones'. A stane se tak ve čtvrtek, 26. září 2013. Takže u nás to padá na pátek, což je myslím, ideální den. :) Zapomněla jsem také zmínit, že jako předskokana bude mít 'The Big Bang Theory' a následně 'The Millers', takže to zní doufám slibně.

Dále tu mám trochu smutnou zprávu, že se bohužel TCO nezúčastní letošního Comic-Conu v San Diegu, který je každoročně na konci července. Tím pádem nebude zase tolik novinek no..:/ A jako poslední bych se chtěla omluvit za menší aktivitu, v poslední době nejsou novinky, a také makám na té nové galerii, takže proto. :)

Sarah Michelle Gellar to chat with HuffPost Live

1. června 2013 v 13:04 | Lucy

Sarah si nejspíše příští týden udělá opět výlet do New Yorku, včera jsem vám psala, že bude v pořadu 'The View' a dnes se objevila zpráva, že bude hostem i v HuffPost Live, které sídlí právě v NY. Co je skvělé je to, že než bude pořad vysílán, můžete zatím Sarah klást otázky, které budou právě v této show, doufám, zodpovězeny. Ptát se můžete zde.

Ve zbytku rozhovoru bude Sarah hovořit o zdraví, rodině a slávě. A také o tom, že se připojila do kampaně proti černému kašli, což byla největší epidemie v Americe v 50. letech.

Sarah will be guest at ABC's 'The View'

31. května 2013 v 14:29 | Lucy

Sarah pomalu ale jistě začíná s propagací 'The Crazy Ones' a proto se příští týden, 7. června, chystá do pořadu 'The View' od stanice ABC, kde poskytne rozhovor. Poprvé se Sarah v této talk show objevila v roce 2008, kdy propagovala svůj projekt Vaselina. Už se strašně těším, určitě budou nové fotky. :)

Alyson Hannigan o Sarah ve 'Watch What Happens Live'

14. května 2013 v 19:29 | Lucy
Možná, že jste o této zprávě slyšeli, nicméně pro ty, kteří ne, teď o tom sepíšu menší článek. Alyson Hannigan známá pro svoji roli v 'Buffy the Vampire Slayer' Willow byla hostem v rámci propagace posledního dílu 'HIMYM' v show 'Watch What Happens Live'. Alyson byla tázána na hodně otázek vyjímkou nebyla také otázka na Buffy a to, kdo byl na konci 7. série Buffy nejotravnější. Její odpověď zněla jednoznačně: "Byla to Sarah Michelle Gellar. Byla hodně unavená, a těžce pracovala." Je všeobecně známo, že za koncem Buffy stojí právě Sarah, která byla po sedmi letech Buffy odhodlaná ke konci.
Právě Sarah totiž uvedla v roce 2003 v rozhovoru pro Entertainment Weekly, že když Buffy začínala, bylo jí 18. A když končila, byla vdaná za Freddieho, bylo jí 26 a byla připravena na další krok v kariéře. Nicméně po pár dnech, fanoušci Sarah, začali napadat Alyson a to přímo na twitteru s tím, že se jim nelíbí co o Sarah řekla. Samotná Alyson se bránila, a uváděla to na pravou míru. Proto to vše vysvětlila v další show, ve které byla hostem. Zde uvedla, že to prý bylo uvedeno chybně, netázali se jí na to, kdo byl nejotravnější ale kdo byl naštvaný. A právě tady uvedla, že Sarah byla opravdu unavená, těžce pracovala 18 hodin denně, a to po dobu sedmi let. To se na člověku hodně projeví. Také uvedla, že není se Sarah již dlouhou dobu v kontaktu. A rozhodně to nemyslela nijak špatně. Každopádně teď je tady možnost jejich setkání po několila letech a to už zítra na CBS Upfront! Myslíte, že obě dorazí? Já jsem na to opravdu zvědavá.

Suburban Girl (2007) na Prima Love

4. května 2013 v 12:25 | Lucy
Zítra, 5. května, budou dávat od 20:15 na Prima Love film se Sarah - Holka z předměstí/Suburban Girl. Tento film hodnotím kladně, je to příjemná romantická komedie s poněkud netradičním koncem. ;) Kdo neviděl, určitě se podívejte. Více informací o filmu najdete v tomto článku. Kdo by se chtěl podívat na trailer, tak je zde.

Happy 36th Birthday SARAH!

14. dubna 2013 v 10:00 | Lucy
Dnes je pro Sarah velký den. Slaví totiž své 36. narozeniny! Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Před rokem jsem psala stejný článek, a už je Sarah zase o rok starší. Takže já za celý tento blog Sáře přeju jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, kterou Sarah určitě má, ale také hodně úspěchů nejen v kariéře, ale i v osobním životě! Hlavně jí přeju, aby jí to vyšlo s 'The Crazy Ones' a byl o trochu úspěšnější než Ringer.

Dále bych chtěla poděkovat všem, kteří se zúčastnili narozeninového projektu a přispěli tak svým grafickým výtvorem! Přišlo mi toho překvapivě celkem hodně, takovou účast jsem nečekala. Takže vám všem moc děkuji! Výtvory naleznete pod článkem. A abych nezapomněla dodržet svůj slib, první dva, kteří poslali svůj výtvor získávají layout na přání. A tím jsou blogy so-hilary.blog.cz a lovely-annehathaway.blog.cz. Takže holky, kdykoliv budete layout chtít, stačí napsat. :)

A nakonec bych chtěla připomenout, že na twitteru se opět fanoušci Sarah pokouší dát hashtag #HappyBirthdaySarahMichelleGellar do celosvětových trendů. Takže pokud máte twitter, přidejte se!

It's official: Kelly Clarkson made guest star on 'The Crazy Ones'

12. dubna 2013 v 16:56 | Lucy
Takže je to oficiální! Kelly Clarkson opravdu potvrdila na svém twitteru, že je hostující hvězdou v pilotu 'The Crazy Ones'. Je to opravdu skvělá zpráva, protože tímto se 'The Crazy Ones' více zviditelní, a také, když se jedná o takovou hvězdu, je větší šance na celou sérii!
@thelaurengraham @robinwilliams Vážně, dva nejlepší dny! Stále nemůžu uvěřit, že jsem mohla být součástí natáčení pilotu s Robinem a Sarah! Miluju 'The Crazy Ones'!!
Druhá zpráva je, že toto byla zároveň poslední fotka, která se z pilotu objevila, protože Robin zase prostřednictvím svého facebooku napsal, že 10. dubna natáčení skončilo.
Pilot 'The Crazy Ones' je dokončen! Děkuji SMG, Kelly a dalším kolegům. Těším se na další!

The Flixies - Vote for BtVS or Cruel Intentions

6. března 2013 v 17:02 | Lucy


Stanice Netflix zveřejnila hlasovací soutěž The Flixies Awards, ve které se, v kategorii 'Best Guilty Pleasure', objevila i Sarah a dokonce se dvěmi věcmi! Takže si můžete vybrat, já osobně dávám přednost Buffy, přemožitelce upírů před Velmi nebezpečnými známostmi, ale je to zcela na vás, co máte radši. Stačí, když budete přihlášení na facebooku, kliknete na vámi zvolený film nebo seriál. Bylo by skvělé, kdyby alespoň z jednou věcí Sarah vyhrála, takže hlasujte! :)
Mimochodem, hlasování končí 10. března!

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Sarah Michelle Gellar: Ta, co bojovala s upíry

3. března 2013 v 11:31 | Lucy

Díky Katce jsem na stránce femina.cz narazila na, podle mě, zatím nejlepší článek o Sarah v ČR. Můžete se tam dočíst vše z jejího dětství, ale také věci ze současnosti. Jako to, že se jí narodil syn Rocky James nebo to, že natočí pilot pro nový sitcom. Opravdu je toto článek, který jsem už dlouho postrádala, takže bych doporučovala si ho přečíst. První dva odstavce sem dám, a ostatní najdete na odkaze níže.
Do showbyznysu vstoupila už jako čtyřletá. Zahrála si v několika televizních filmech, seriálech a reklamách. Na vrchol se však dostala díky seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Od té doby se jí však lepí smůla na paty.
Na úspěch Buffy, přemožitelky upírů se jí zatím nepodařilo navázat. Seriál skončil před deseti lety, od té doby se jí příliš zajímavých hereckých příležitostí nenaskytlo. Nedaří se jí ani na filmovém plátně a bohužel ani na televizních obrazovkách. Seriál, který měl být jejím comebackem do první ligy, byl zrušen hned po první sezóně. O poznání lépe se jí naštěstí vede v soukromí. S manželem Freddie Prinzem Jr. vychovávají dvě děti a jejich desetileté manželství patří k těm nejstabilnějším v Hollywoodu. Navíc se proslýchá, že Sarah získala roli ve fungl novém sitcomu.

Pokračování najdete zde.
 
 

Reklama