News

Sarah Michelle Gellar will be at "The Trevor Project" December 8

14. listopadu 2013 v 18:27 | Lucy

Dnes jsem si přečetla velice příjemnou zprávu. Sarah se konečně zase někde objeví. A bude to 8. prosince na benefitní akci "The Trevor Project" pořádanou Adamem Shankmanem, což je Sářin kamarád. Nedávno se s ním i fotila tady. Takže doufám, že bude plno fotek! :-)

Sarah & The Crazy Ones are nominated for People's Choice Awards 2014!!

5. listopadu 2013 v 19:40 | Lucy
Před chvílí probíhalo online vyhlašování oficiálních nominací na ocenění za muziku, filmy a seriály "People's Choice Awards" 2014. A jak už všichni víte, do nominací jste mohli dostat také Sarah, a povedlo se!! Sarah je jednou z pěti nominovaných, a od vítězství ji dělí už jen porazit tyto herečky v kategorii "Oblíbená herečka v novém televizním seriálu". Připomínám, že hlasovat můžete neomezeně! Takže čím častěji, tím lépe.

A to není všechno! Nominován je také The Crazy Ones v kategorii "Oblíbená nová televizní komedie", takže to prostě musí vyhrát, protože Crazy Ones, prostě nejlepší z nich je! Pro Sarah a Crazy Ones hlasujte kliknutím na tuto kategorii:

Sarah dosáhla 100 tisíc následovníků na twitteru!

5. listopadu 2013 v 19:22 | Lucy
Sarah dnes v ranních hodinách dosáhla na svém twitter účtu již přes 100 tisíc následovníků (followers). Sarah se připojila na twitter 1. října, a musím říct, že je na twitteru velice aktivní, za což jsem nesmírně šťastná a moc si toho vážím! Určitě, pokud jste tak ještě neučinili, si ji na twitteru přidejte!

Sarah je nominována na PEOPLE'S CHOICE AWARDS 2014!

23. října 2013 v 13:02 | Lucy

Sarah dostala svoji nominaci na prestižní udílení každoročních cen People's Choice Awards v kategorii "Oblíbená herečka v nové seriálu". Takže prosím vás hlasujte pro ni, nezabere vám to ani půl minuty! HLASUJTE PRO NI AŤ POSTOUPÍ, KDE UŽ PŮJDE O VÍTĚZE! Toto je pouze hlasování o nominaci. Můžete hlasovat několikrát za den a to až do 31. října!

HLASUJTE PRO SARAH!


Sarah Michelle Gellar & Freddie Prinze Jr. bought new house!

5. října 2013 v 17:48 | Lucy

Sarah byla v poslední době velmi zaneprázdněná! Nové miminko, nový seriál a teď - nový dům! Sářin nový dům Mandeville Canyon, který koupila společně se svým manželem Freddiem Prinzem Jr. již v srpnu, stál v přepočtu neuvěřitelných 112 milionů korun! Tento dům se nachází v Los Angelské části Brentwood, byl postaven v roce 2006 a od té doby prošel řadou oprav. Zahrnuje také zahradu, terasu a venkovní bazén s vodopádem. V domě se nachází 6 ložnic a 7 koupelen s dostatkem místa pro herní místnost, a místnost s posilovacími stroji. Co se týče lokality, dům je ve stejné čtvrti jako ten původní. A vy se teď můžete pokochat těmito úžasnými snímky:
001~309.jpg 002~306.jpg 003~287.jpg 004~270.jpg http://imageproxy.jxs.cz/~nd01/jxs/cz~/283/934/2259f7f701_94676003_o2.png
GALLERY LINK:

Sarah has finally joined TWITTER!!

2. října 2013 v 20:23 | Lucy

A to nejlepší naposled! Včera kolem desáté hodiny večer jsem přišla na nejúžasnější věc! Sarah si konečně založila účet na twitteru, což znamená, že od teď tu budou přibývat také její nové tweety. Už teď má přes 25 tisíc následovníků a každou hodinou tento počet vzrůstá! Proto kdo máte twitter, NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SI JI!

Sarah už dokonce i postla dva tweety:

"Měla jsem tu čest být součástí úžasného seriálu po dobu sedmi let, a chtěla jsem tímto poděkovat všem #Buffy fanouškům!"
"Proč mám z poslání mého prvního tweetu větší strach, než jít do @LateShow? "

Sarah Michelle Gellar lends her voice in “Freedom Force”?

16. září 2013 v 19:26 | Lucy
Sářino jméno bylo objeveno na plakátu k novému animovanému filmu "Freedom Force". Nejspíš to tedy znamená, že Sarah propůjčí svůj hlas jedné z postav. Naposledy si Sarah zadabovala v American Dad a Simpsonových v loňském roce. Nicméně v tuto chvíli máme dost málo informací k dispozici, takže jakmile se něco dalšího objeví, dám vám vědět. Zatím se můžeme podívat pouze na dva plakáty a trailer.

Watch trailer


Happy 11th Wedding Anniversary to Sarah & Freddie!

1. září 2013 v 12:35 | Lucy
Nadpis vypovídá za vše. Sarah s jejím manželem Freddiem Prinzem Jr. jsou svoji dnes již 11 let. Takže já jim přeji z celého srdce další jedenáctku, a pak zase další a další. Hlavně, ať jsou spolu stále tak šťastní jako doposud a jejich dětičky Charlotte a Rocky ať rostou do krásy. ♥ A aby to tu bylo trochu ozdobené, vytvořila jsem takovou menší koláž. :-)
https://pbs.twimg.com/media/BTEj3nOCMAACA1w.png:large

Most likely to succeed fall shows

23. srpna 2013 v 18:05 | Lucy

Hollywoodreporter sestavil žebříček 10ti show začínající na podzim, které mají úspěch téměř jistý. A nejenže je 'The Crazy Ones' v této top desítce, ale ono je na vrcholu! Přátelé, já vám říkám, 'TCO' má jistou 1. sérii na 100%. Ono totiž CBS si nejprve objedná tak 13 epizod a poté se rozhodne (podle ratingů) jestli pokračovat nebo ne. Ale tak tady si myslím, že není co řešit.


The Crazy Ones (CBS)
The Michael J. Fox Show (NBC)
Sleepy Hollow (Fox)
Ironside (NBC)
Hostages (CBS)
Almost Human (Fox)
The Blacklist (NBC)
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (ABC)
Once Upon a Time in Wonderland (ABC)
Reign (CW)

Postřehy z 'The Crazy Ones' panelu

30. července 2013 v 16:59 | Lucy

Konečně jsem se k tomuto dostala, celou dobu jsem ještě přidávala nové fotky sem a sem ale teď už jdeme na postřehy a menší spoilery z panelu, kterého se zúčastnili (zleva): James Wolk, David E. Kelley (producent), Sarah Michelle Gellar, Robin Williams, Jason Winer (producent) a Amanda Setton.
Robin Williams hraje v The Crazy Ones šéfa velké reklamní agentury a jeho postava je založena na skutečném muži, který vede reklamní agenturu v Chicagu.

Sarah Michelle Gellar v žertu poznamenala, že se ještě opravdu nepřenesla přes myšlenku dvojčat, protože co se jejího života týče, musí hrát dvě role - jednu v práci a druhou doma.

V pilotní epizodě The Crazy Ones je postava Sarah (Sydney) úplným opakem svého odvázaného otce. Ukázalo se to také na pódiu, kdy Robin Williams seskočil ze židle a Sarah ho kabelem od mikrofonu stáhla zpátky.

"The Crazy Ones je taková zábava. Natáčení pilotního dílu jsme si opravdu užili. Nikdy jsem se tak nebavila," řekla Sarah.

"Se svým otcem jsem žádný vztah neměla, takže je skvělé sledovat vztah mezi mým manželem a mou dcerou," poznamenala Sarah.

"Když má tříletá dcera řekne něco opravdu vtipného a já se nedokážu smát, je to jako když pracuji s Robinem," řekla Sarah.

"Je docela vtipný," vtipkovala Sarah o Robinově stupni talentu.

"Pokud se mě zeptáte na seznam 10 nejlepších komiků všech dob, Robin na tom seznamu je," řekla Sarah během panelu. Také dodala že, "Věc, která byla na seriálu Buffy úžasná je, že byl zábavný, dramatický, děsivý... Komedie je to, co jsem opravdu chtěla dělat."

Robin Williams řekl, že jeho nejoblíbenější moment v pilotní epizodě je ten, kdy postava Sarah zpívá v restauraci.

Výkonný producent Jason Winer řekl, že si McDonalds za to, že se o něm v pilotní epizodě The Crazy Ones zmínili, nezaplatil.

"Hraní je o práci s ostatními. Práce s těmito lidmi je pro mě zábavou. Přinášejí energii a lásku," řekl Robin Williams o obsazení The Crazy Ones.

"Když se podíváte pod židli, najdete tam Happy Meal," narážel Robin na to, jak velkou roli má McDonalds v pilotní epizodě The Crazy Ones.

Sarah během panelu řekla, že pronásledovala Robina Williamse a výkonného producenta Davida E. Kelleyho, aby získala roli v The Crazy Ones.

Sarah řekla, že hraní v komedii je velkou výzvou, protože je těžké lidi rozesmát.

"Použití skutečné značky v seriálu dělá příběh více skutečným," řekl výkonný producent Jason Winer.

Výkonný producent Jason Winer řekl, že seriál není o reklamní agentuře ale o vztahu otce a dcery.

Robin řekl, že jeho děti jsou těmi nejdrsnějšími kritiky. Řekl, že postava, kterou hraje Sarah je kombinací jeho dcery a syna.

 
 

Reklama