News

Sarah will attend The Greater LA Zoo Association's 44th Annual Beastly Ball

21. května 2014 v 17:02 | Lucy

Přináším milou zprávu. Sarah se již podruhé zúčastní Beastly Ballu, který pořádá Los Angelská ZOO. Poprvé se Sarah na této akci objevila před dvěma lety společně s Betty White a jistě si pamatujete, na ty úžasné fotky, které tenkrát vznikly! Akce se koná v sobotu, 14. června a opět tam bude i Betty White. ;) Už se vážně těším, konečně zase Sarah někde oficiálně uvidíme a navíc, když má ty nové vlasy, chtěla bych ji vidět.

Jinak se omlouvám, ale zdá se, že teď bude novinek o Sarah podstatně méně, když The Crazy Ones zrušili takže i méně článků. Ale rozhodně nehodlám končit nebo tak něco, jenom abyste si nemysleli, že jsem schválně neaktivní, nebo že se mi nechce. :)

Sarah changed her hair color!

19. dubna 2014 v 19:50 | Lucy


Sarah dnes na svém twitteru představila svoji novou barvu vlasů. Napsala:

,,Tak co myslíte? Cítila jsem čas pro změnu barvy. Většina dívek jde v létě do světlé a já chtěla být odlišná."

A co si tedy o tom myslím? Jsem rozhodně velice ráda! Sice se mi moc nelíbí ten přechod z brunety na blondýnu, ale rozhodně je to změna k lepšímu. Sáře prostě vždy budou slušet o trochu více tmavší vlasy než když je měla skoro bílé. Ještě více by mě potěšilo, kdyby tohle byla jen první část a šla se Sarah dobarvit celá zpátky na svoji přírodní hnědou barvu. Ale rozhodně jí to sluší!

Nebo nám snad změnou barvy vlasů chtěla ještě něco naznačit? Uvidíme v dalších dnech, co bude Sarah na svém twitteru psát. ;)

(Kliknutím na fotku se dostanete do galerie na plné rozlišení)

Happy 37th Birthday Sarah!

14. dubna 2014 v 17:02 | Lucy
Takže nadpis mluví za vše! Sarah dnes slaví své 37. narozeniny a proto jí za celý tento blog a i za sebe PŘEJI VŠECHNO NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ, LÁSKY, ÚSPĚCHŮ A TO NEJEN V KARIÉŘE ALE I V OSOBNÍM ŽIVOTĚ! A samozřejmě také mnoho dalších aktivních hereckých let, abychom mohli Sarah stále vídat na obrazovkách už buď v seriálu nebo ve filmu.

Pokud MÁTE TWITTER, můžete se připojit s hashtagem #HappyBirthdaySarahMichelleGellar nebo #HappyBirthdaySMG a nebo jí prostě napsat na twitter @REALSMG!

Sarah to Kim Kardashian's cover: "I'm canceling my Vogue subscription"

23. března 2014 v 12:51 | Lucy

Sarah na svém twitteru opět dává najevo, jakou celebritu nemusí! Nejprve to byl Justin Bieber a teď Kim Kardashian a Kanye West. A v jaké souvislosti? Kim se svým snoubencem jsou na titulní stránce prestižního magazínu Vogue a Sarah na svůj twitter napsala tohle:
"No...Myslím, že ruším své Vogue předpatné. Kdo je semnou???"

Bohužel opět Sarah musela počítat s tím, že se na ni strhne lavina kritiky, ale také podpory ze strany fanoušků. Sářina reakce na tento cover mě nijak nepřekvapila, jen to potvrdilo fakt, že Sarah oba nemusí a už proto se od nich ihned odstěhovala, když se stali jejími sousedy. Na toto téma najdete článek snad na každém americkém bulvárním serveru. Mají v oblibě vše zveličovat a navíc, Sarah nikdy jména Kim nebo Kaney nezmínila. Každopádně od té chvíle Sáře neskutečně rychle roste počet followers, a možná je to i dobře. Je dobře, že se Sarah nebojí a naplno využívá svobody projevu!

Sarah is going to attend Independent Spirit Awards tomorrow!

28. února 2014 v 18:07 | Lucy

Sarah se zítra (v sobotu, 1. března) účastní Independent Spirit Awards, kde představí svoji novou kampaň, do které se zapojila. Název kampaně je "Project Sunlight" což je nadace umožňující lepší budoucnost dětem. Můžeme se tedy opět těšit na zbrusu nové fotky! :)

Sarah will be on Conan O'Brien Show on February 26th

15. února 2014 v 18:00 | Lucy

Ano! Sarah pokračuje i letos ve své propagaci Crazy Ones, a byla pozvána jako host do talk show Conana O'Briena na středu, 26. února. Moc se na tento rozhovor těším, Conan je známý svým humorem, proto je to vždy zábava. :)


The Crazy Ones is scheduled to be on TCA Winter Press Tour

14. ledna 2014 v 20:23 | Lucy

Mám pro vás další skvělou zprávu! Spoiler TV vydal seznam seriálů, kteří se zítra zúčastní TCA Winter Press Touru a mezi nimi je i Crazy Ones! Takže se opět, stejně jako v létě, můžeme těšit na spoustu fotek z panelu, ale také, doufám, mnoho spoilerů ohledně druhé poloviny série, a možná i něco dalšího. :) Panelu se samozřejmě zúčastní všichni hlavní herci včetně Sarah.

Sarah's seat on People's Choice Awards

7. ledna 2014 v 16:44 | Lucy

Jak už jsem vám sem psala dříve, Sarah má potvrzenou účast na zítřejších People's Choice Awards, a proto se také na oficiálních stránkách objevila tato fotka, na které můžeme vidět Sářino sedadlo se jmenovkou. Vedle ní je místo prázdné, neoznačené, což obvykle bývá sedadlo pro doprovod, tak že by Freddie se tu objevil také? Bylo by to senzační. Také stojí zmínit fakt, že Sarah bude sedět poblíž Stephena Amella, nebo hned před Heidi Klum. ;)

Sarah má potvrzenou účast na People's Choice Awards!

3. ledna 2014 v 16:39 | Lucy
Dnes jedna skvělá zpráva. Na oficiálních stránkách PCA byl zveřejněn seznam prvních potvrzených lidí, keří se zúčastní ve středu, 8. ledna 2014 každoročních ocenění People's Choice Awards tedy ocenění za film, hudbu a seriály. A mezi potvzenými byla i Sarah, což je úžasné, protože na PCA ještě nikdy nebyla. Můžeme se tedy už v polovině příštího týdne těšít na mnoho fotek! Myslím, že je to skvělý start do nového roku. ;)

Sarah odpověděla na tweet Justina Biebra

25. prosince 2013 v 17:46 | Lucy
Pokud jste v posledních hodinách kontrolovali Sářin twitter, mohli jste zjistit, že včera Sarah zmínila Justina Biebra. Kolem něho se v poslední době objevovali informace, že s hudbou končí, a že odchází do důchodu. No a Sarah opět ukázala svůj smysl pro humor a na tento jeho tweet velice vtipně odpověděla. Každopádně taky si Sarah trochu hraje s ohněm, všichni přece víme, jaké obrovské množství fanoušků (zejména fanynek) Bieber má, takže jí za to pravděpodobně budou nenávidět. A co vlastně napsala?:
JB: "Milý Beliebers, oficiálně odcházím do důchodu."
Sarah: "...um Vánoční zázrak???

Všichni chápeme, jak to Sarah myslela, zřejmě ho nemá v lásce, což naprosto chápu :D. Tweet má už přes 2 tisíce retweetnutí a stále počet stoupá. Já osobně jsem na ni hrdá. :D Lépe bych to totiž nenapsala.
 
 

Reklama