News

Svět se loučí s Robinem Williamsem

12. srpna 2014 v 11:28 | Lucy

Dnes svět obletěla šokující zpráva o smrti Robina Williamse (†63). Ano, je to opravdu neuvěřitelné a srdcervoucí, ale je to pravda. A protože s ním byla Sarah uplynulý rok dost spjata a trávila s ním dost času na natáčení The Crazy Ones, rozhodla jsem se tento článek sepsat.

Je to přesně rok, co byla Amerika nadšená z návratu Robina Williamse na televizní obrazovky, v připravovaném hitu The Crazy Ones, ve kterém hrál po boku Sarah. Už dříve jsem psala v rozhovorech, jaké nadšení to bylo pro Sarah, že mohla mít tu čest s ním pracovat.

A skrze server People.com Sarah napsala pár slov, které teď chci přeložit:

,,Můj život je hned lepší, když vím, že jsem Robina poznala. Pro mé děti to byl strýc Robin, pro všechny, kteří s ním pracovali to byl ten nejlepší šéf, kterého mohli mít a pro mě nebyl jen inspirací ale také otcem, kterého jsem si vždy přála mít. Neexistuje tolik přidavných jmen k tomu, abych popsala, jak skvělý byl na ty, kteří měli tu čest s ním pracovat. Bude mi chybět každý den, ale vím, že vzpomínka na něj bude žít dál. Jeho rodině chci poděkovat za to, že nám dovolili poznat ho a vidět tu radost, kterou jste mu dali. My "šílení" (crazy ones) tě milujeme."


Ringer jako Nebezpečná identita od podzimu na TV Nova!

1. srpna 2014 v 20:47 | Lucy

Tak jsme se nakonec dočkali i my v Česku. Nedávno jsem vás informovala, že si seriál koupila slovenská televize JOJ a teď i naše. Seriál Ringer (2011/12) se Sarah v hlavní dvouroli půjde od tohoto podzimu na obrazovky TV Nova! Seriál dostal český název a to Nebezpečná identita.

Tuto informaci sdělili na tiskové konferenci pro podzimní program TV Nova tento týden v pondělí. Datum premiéry zatím nebylo zveřejněno, každopádně až se tak stane, samozřejmě vás budu informovat.


Sarah Michelle Gellar to host 15th Annual Mattel Party

1. srpna 2014 v 18:24 | Lucy

Sarah si bere na starost letošní 15. ročník Mattel Party pořádanou dětskou nemocnicí v Los Angeles, kterou tento měsíc navštivila. Společně s ostatními herci bude rozdávat podpisy, fotit se s dětmi a vypomáhat na herních stáncích. Tato akce se bude konat 5. října 2014 v Pacific Park v Santa Monice.

,,Jsme nadšeni z již 15. ročníku Mattel Party, a tento rok by měla být akce ještě větší a lepší než kdy jindy," říká Dr. Sherin Devaskar. ,,Jako vždy, jsme velice vděční za sponzory, stoupence a dobrovolníky, kteří tuto akci dělají ještě více nezapomenutelnou a úspěšnou. A co je důležité - všechny získané finanční prostředky poputují přímo k našim pacientům." V roce 2013 tato akce vydělala pro nemocnici přes 800 tisíc dolarů.


Buffy reunion! Sarah zveřejnila fotku s Anthony Headem

23. července 2014 v 14:42 | Lucy
(Na fotku se dostanete kliknutím na úvodní obrázek)

Máme tu další Buffy reunion! Tentokrát se Sarah setkala se svým bývalým kolegou a zároveň dlouholetým známým Anthony S. Headem (Giles v Buffy). Sama Sarah byla z jeho návštěvy překvapena a na twitter spolu s fotkou napsala:


" Best surprise visit ever!! It's Thanks for the bracelets,,
( Nejlepší nečekaná návštěva vůbec!! Je Děkuju za náramky)


Pokaždé, když Sarah zveřejní fotku s někým z Buffy jsem hrozně ráda, protože se stále navštěvují, píšou si. Což mi příjde naprosto super. :) Tento tweet se líbí už 3,5 tisíce lidí.

Exclusive SDCC Buffy the Vampire Slayer edition of Funko Pop! figure

21. července 2014 v 20:59 | Lucy

Důvod navíc, proč by měla být Sarah na letošním Comic-Conu. Letos se totiž právě v San Diegu na Comic-Conu objeví exkluzivní edice Funko Pop! postaviček Buffy (kterou si mimochodem můžete objednat přes ebay tady ale pouze do 28. července!).
Sarah tuto zprávu na svém twitteru sdílí a pobízí své fanoušky k tomu, aby zveřejnili svoji selfie právě s postavičkou Funko Pop! a jestliže tak učiní, a Sáře se bude selfie líbit, dostanou právě Buffy postavičku a k tomu podepsanou samotnou Sarah. Lákavé že? Škoda, že nás Evropanů se to netýká. :(

Každopádně před chvílí zveřejnila na twitteru svoji verzi selfie s postavičkou Buffy a napsala k tomu:


"Ok I showed you mine...now you show me yours my favorite gets a signed figure ,,
(Ok, ukazuji vám moji... teď ukažte mě tu vaši , nejlepší dostanou podepsanou figurku )


To, že postavička Buffy na Comic-Conu bude je jasné, docela pochopytelné by bylo, kdyby se tam ukázala i představitelka no ne? ;)


Uvidíme Sarah na letošním Comic-Conu v San Diegu?

15. července 2014 v 12:07 | Lucy

Netýká se to bohužel přímo Sarah, ale nějaká šance, že se Sarah na letošním Comic-Conu v San Diegu objeví, je. Proč? Sářin manžel Freddie tam totiž bude mít 24. července panel pro svůj nový animovaný seriál Star Wars Rebels, který poběží od podzimu na Disney Channelu. A sama Sarah se touto zprávou pochlubila na twitteru.


,, very excited for this panel "
( nemůžu se tohoto panelu dočkat )


Napsala 9. července Sarah na twitter. Očekávat ji tedy můžeme ale také nemusíme. ;) Žádné potvrzení od Sarah ani kohokoliv jiného, že tam doopravdy bude, jako doprovod zatím nebylo uvedeno. Jediné co nám tedy zbývá je počkat týden na to, až Comic-Con vypukne. Doufám, že si do San Diega udělá výlet celá rodinka a ne jen samotný Freddie ;).

Ringer každý čtvrtek na JOJce!

4. července 2014 v 20:11 | Lucy

Seriál Ringer, který se vysílal v letech 2011/12 na CW a kde Sarah hrála dvouroli dvojčat Bridget a Siobhan, si koupila slovenská televize JOJ a do vysílání ho zařadila na každý čtvrtek ve 21:30 a to hned dva díly za sebou. Dřív jsem vás informovat nestihla, takže první dva díly byly odvysílány už včera. Pokud by byly někde ke stažení, dodám sem odkaz. A mezitím se můžete podívat na trailer:


EDIT: Tak podle všeho to vypadá, že Ringer (Dvojičky) se slovenská televize rozhodla přesunout na stanici JOJ Plus v čase 23:40. Nechápu proč, ale kvůli tomu už nebudu moct sledovat, protože JOJ Plus bohužel nemáme.

Sarah a její 300K Twitter challenge

26. června 2014 v 21:48 | Lucy
Když Sarah dosáhla na svém twitteru 200 tisíc následovníků, odměnila své fanoušky tím, že zveřejnila vůbec první selfie na které byla se svým manželem Freddiem. Víme, že tento pár si potrpí na soukromí a nikde se spolu moc neobjevují. Proto by bylo opravdu skvělé, kdyby se to opakovalo i na dalším kulatém čísle 300 tisíc.

Včera Sarah napsala na twitter tohle:

,,Ok, co myslíte? Jakmile přesáhnu 300 tisíc následovníků zveřejním podmínky pro #RealSMGTwitterContest a možná další speciální foto?!? Názory?"

Nejenže se chystá zveřejnit další speciální fotku ale zveřejní také podmínky pro již druhé #RealSMGTwitterContest což je jakoby soutěž, kdy Sáře tvoříme pro její profil header. Takže kdo z vás má twitter a ještě si Sáru nepřidal ať tak učiní!! Do 300 tisíc Sáře zbývá zhruba 20 tisíc. Chceme přece tu fotku co nejdřív ne?Warner Bros vyvíjí reboot Scooby-Doo

20. června 2014 v 19:52 | Lucy

Stanice Warner Bros začala vyvíjet reboot komedie z roku 2002 a pokračování z roku 2004 Scooby-Doo, ve kterém ztvárnila hlavní roli Sarah jako Daphne a její manžel Freddie jako Fred. Otázkou však zůstává, zda Warner Bros plánuje obsadit původní cast, a vrátit tak do obsazení Sarah a spol, a nebo se rozhodne pro věkově mladší obsazení, a vznikne tak další neslavný reboot. Rebootů bylo na Scooby-Doo natočeno už více, ale žádný se neuchytil tak, jako právě tento. Uvidíme, jestli by toho Sarah ještě vůbec znovu šla, na druhou stranu komedie je to, co ji vždy hrát bavilo. :)


Freedom Force (Sarah's voice) 2013

23. května 2014 v 22:52 | Lucy
V září jsem vám psala informaci, že se Sářino jméno objevilo na plakátu animované pohádky Freedom Force, v tu dobu nebyl pravděpodobně film ještě hotov. Nicméně jsem ho teď celý našla na youtube, a tak mi přišlo správné ho sem dát, jelikož Sarah dabuje jednu z hlavních postaviček. Zatím jsem to jen tak rychle projela, spíše na části, kde Sarah mluví, a musím říct, že Sarah to dabuje skvěle :D.

 
 

Reklama