News

Proactiv+ Campaign (2015) | Photoshoots & video

2. dubna 2015 v 23:42 | Lucy

Rozhodla jsem se přidat jednu novinku týkající se Sarah. :) Sarah se během tohoto roku zapojila do další kampaně. Tentokrát je to kampaň zaměřená na pleť, konkrétně se jedná o výrobky proti akné. Sarah v rozhovoru zmiňuje, že hlavním důvodem, proč se do této kampaně zapojila, je právě akné, které ji obtěžuje i ve středním věku a snaží se proti němu bojovat. Účinným má být výrobek, který propaguje. ;)

Sarah pro kampaň nafotila i photoshoot a na oficiálních stránkách si můžete o kampani přečíst více. Dodávám i video, ve kterém Sarah předčítá a zodpovídá na pár tweetů od fanoušků!

001~457.jpg 002~7.png 003~425.jpg 004~397.jpg 005~367.jpg 006~346.jpg

GALLERY LINK:

CINDERELLA vs BELLE: Princess Rap Battle (Sarah Michelle Gellar & Whitney Avalon)

31. března 2015 v 15:32 | Lucy

Zdravím!

Po měsíci mě tu máte opět s článkem, který má jakousi vyplňující funkci, abych nepřišla v archívu o březen, jelikož tu máme posledního března! A mě čeká téměř za 5 týdnů maturita! Držte mi palce. Ke konci dubna, těsně před maturitou, se tu pravděpodobně ukážu s dalším vyplňujícím článkem, pak mě pochopitelně nečekejte. :D Ale na konci května by se to tu, doufám, mělo zase víc rozjet.

V posledním článku, který se týkal novinky, jsem vás informovala o tom, že se Sarah zapojila do menšího projektu společně s Whitney Avalon. Vznikla tak další povedená parodie na disneyovské princezny, kdy Sarah rapovala Popelku, a Whitney Belle. Celé video má necelé 3 minuty a vidělo již přes 9 milionů lidí! Myslím, že se Sarah této "role" zhostila více než dobře. Má můj obdiv, že do toho šla. :)

New mini project 2015: The Princess Rap Battle Parody

26. ledna 2015 v 13:42 | Lucy

Zdravím! Po delší době přicházím s novinkou. Sarah rozjíždí nový rok menším projektem - jedná se o youtube parodii na Disneyovské princezny, které ve videu rapují. ANO! Slyšíte dobře, naše Sarah bude rapovat. :D (Můžete se podívat na jednu z posledních parodií, kterou shlédlo 15 milionů lidí!)

Sarah již dříve retweetovala pár takovýchto parodií, takže pravděpodobně se o to zajímá už delší dobu, a chtěla to také vyzkoušet. A jestli jste ještě nepoznali, za jakou princeznu Sarah jde, je to Popelka. A bude to souboj proti Belle. Včera probíhalo natáčení, a vzniklo také pár povedených fotek. Video určitě bude co nejdříve, takže samozřejmě vám potom hned zveřejním.

004~384.jpg 005~353.jpg 006~332.jpg 007~324.jpg 008~297.jpg 009~292.jpg

GALLERY LINK:

Veronika Decides to Die comes to theaters January 20th, 2015

19. prosince 2014 v 23:03 | Lucy

Film "Veronika se rozhodla zemřít", který Sarah natáčela v roce 2008 míří v USA do kin a výjde na DVD 20. ledna, 2015. Dnes to potvrdil server Yahoo.

Když film v roce 2009 vyšel, nedočkal se své premiéry a do kin nikdy nebyl uveden. Proč se rozhodli film uvést až teď, po tolika letech, zůstává otázkou. Nicméně jsem i za to malé opoždění ráda, protože si to tento film rozhodně zaslouží. Kdo film ještě neviděl, ať tak učiní. Předvedla tady opravdu ohromný herecký výkon. :)

LEGOLAND California Resort announces Sarah Michelle Gellar as tree lighting guest

25. listopadu 2014 v 20:11 | Lucy

Server Parkjourney.com dnes zveřejnil zprávu o tom, že se Sarah zúčastní již toto pondělí, 1. prosince, slavnostního rozsvěcení vánočního stromu v LEGOLANDU v Los Angeles.

A nejen zúčastní, Sarah totiž přímo stromek rozsvítí! :) Stromek, jak už vypovídá nadpis, nebude ledajaký. Jedná se totiž o největší LEGO strom v Kalifornii, který má na sobě přes 11 tisíc LED světélek a je složen z více jak 245 tisíc lego kostiček. Můžeme se tedy těšit na nové fotky. :)

Sarah is a new face of Specsavers' Spectacle Wearer of the Year

12. října 2014 v 15:01 | Lucy
(photoshoot v plném rozlišení po kliknutí na obrázek)

Mám pro vás úplně úžasnou novinku! Sarah se stala novou tváří australské kampaně 2014 Specsavers' Spectacle Wearer of the Year competition.

Jedná se o kampaň (soutěž) zaměřenou na brýle, kdy se jednotlivý soutěžící mají vyfotit s brýlemi a doufat, že soutěž vyhrají. A Sarah se stala právě jedním z porodců. To znamená, že již tento měsíc Sarah do Austrálie poletí, aby se zúčastnila oslav kampaně.

"Jsem nadšená, že můžu být součástí Specsavers' Spectacle Wearer of the Year kampaně, tvořící důvěru a lásku v brýle. A ještě více jsem nadšená z oznámení, že v říjnu do Austrálie poletím, abych tuto kampaň oslavila. Jako herečka a nositelka brýlí vím, jak důležitá je důvěra ve vlastní styl a také to, aby jsme si své obroučky oblíbili. Brýle vidím, jako rozšíření individuálního stylu a způsob, jak vyjádřit část své osobnosti, se kterou si můžeme pohrát."
Sarah se zúčastnila posledního rozloučení s Robinem Williamsem

30. září 2014 v 15:21 | Lucy

27. září se v San Franciscu v Kalifornii konalo poslední rozloučení s hereckou legendou, Robinem Williamsem, který si vzal život 11. srpna 2014. Toto privátní rozloučení se konalo v Curran Theatre, a Sarah byla také jedním z hostů. Samozřejmě také rodina, jeho tři děti, kteří měli i proslov, blízcí přátelé, a také kolegové.

Nebezpečná identita (Ringer) na Nově od 23.9.!

10. září 2014 v 21:49 | Lucy

Na začátku srpna jsem vás informovala o tom, že si Sářin seriál z roku 2011 Ringer, kde hrála hlavní dvouroli dvojčat Bridget a Siobhan, odkoupila česká televize Nova.

A teď už známe podrobnější informace. Ringer pod českým názvem Nebezpečná identita poběží od 23. září každé úterý, ale teď vás asi většinu zklamu, až ve 23:25! Opravdu ten čas nechápu. Na vyplnění mezery to tam dali! Opravdu mě tím naštvali, protože by mě zajímalo, kdo bude o půl dvanácté uprostřed týdne sledovat Ringer. A tak jsem se těšila, že se Sarah dostane opět více do povědomí u českých diváků. :/ Následující den ve středu budou každý díl opakovat na Nova Cinema v 8:30 ráno, takže také není úplně ideální doba, no. :D

Jako bonus tu mám ofocený článek o Ringer v TV Max a děkuju za něj Lence. Nejde sice moc přečíst ale nejspíš si magazín koupím a naskenovala bych vám to. :)

Happy 12th Wedding Anniversary to Sarah & Freddie! 💍

1. září 2014 v 17:13 | Lucy
Dnes slaví Sarah a Freddie své již 12. výročí svatby, která proběhla 1. září 2002 v Mexiku. Pevně doufám, že prožijí den plný romantiky, a já věřím tomu, že ano. Protože je to snad ten nejstabilnější manželský pár v Hollywoodu! https://abs.twimg.com/emoji/v1/72x72/1f495.pnghttps://abs.twimg.com/emoji/v1/72x72/2764.png

http://i.imgbox.com/aYJjMO1R.png

Manžel Sarah, Freddie Prinze Jr., je od teď na twitteru!

29. srpna 2014 v 19:48 | Lucy

Sarah dnes na svém twitteru oznámila hned několik úžasných věcí! První z nich, ta nejlepší, že se její manžel Freddie konečně přidal na twitter také!


". A Labor Day surprise - welcome my husband to Twitter. "
( překvapení ke dni práce - vítej na twitteru můj manželi )


Téměř rok poté, co se na twitteru objevila Sarah, se přidává i její manžel. Pravděpodobně kvůli připravovanému animovanému seriálu Star Wars Rebels, kde Freddie dabuje jednu z hlavních rolí. Follownout ho můžete přímo zde. Už stihl přispět i pár jeho foteček a důvod proč si twitter založil zjistíte také. :)
Další skvělá zpráva je, že už víme datum zadání soutěže, pro vytvoření Sářiného headeru na profilu jejího twitteru. Už dřív nám Sarah také dala možnost se podívat na ukázku na jednu z možných cen pro vítěze této soutěže!


"Hey Guys, coming Tuesday I'll be launching the next Check the timeline for rules next week!"
(Hej lidi, následující úterý zveřejním zadání pro další Příští týden zkontroluj můj profil, aby si zjistil pravidla!)

 
 

Reklama