My creations

#003 Creation

25. října 2011 v 18:18 | Lucy
Já vím, že vás asi tyhle články moc nenadchnou, ale slibuji, že jakmile se objeví nějaké nové články, okamžitě je sem dám. To znamená, že vás zase jdu otravovat s mými výplody :D Nebudu to zbytečně okecávat, všichni víte, o co se jedná ;)
Tentokrát více upravené, jinak je to z 6.dílu Ringer - The Poor Kids Do It Everyday :)

#001 Creation

24. října 2011 v 17:25 | Lucy
Rozhodla jsem se, že se s vámi budu dělit o mou grafickou dovednost, no ikdyž, dá se tomu říct dovednost? :D Jak tak koukám po tumblr, tak se ani nestačím divit ,kolik tam je různých animací, upravených fotek a další blbovinky. Tak prostě chci ty blbovinky zkusit taky a navíc, když teď nejsou moc žádné novinky o Sarah, tak bude aspoň něco takového ;)
Mě strašně baví úprava různých fotek, takže to tu bude asi nejčastěji. No koukněte, co jsem dnes spatlala :D Moc to okecávám, že? :D
No tak je to prostě takový sestřih těch nej momentů z 6.dílu Ringer v jednom :D Mě se to aji docela líbí, a vám? Mám přidávat články tipu grafika? ;)

#000 Creation

23. října 2011 v 15:09 | Lucy
Dneska jsem pátrala po jedné věci a to, jak vytvořit "videovou" animaci :D. Poradila mi strašně hodná Phoebe a já na to konečně kápla ;D No a tak jsem teda vytvořila pár animek, některé jsou blbé, některé lepší, každopádně je na nich znát, že jsem začátečník :D Líbí se vám nějaká? :D


 
 

Reklama