Interviews

Sarah Michelle Gellar Talks Specsavers, Buffy, Kids and Style

31. října 2014 v 19:31 | Lucy

Slíbený nový rozhovor je tu. Přes víkend máte co číst. :D

Sarah Michelle Gellar je ambasádorkou pro Specsavers Spectacle Wearer of the Year 2014 a nedávno byla tady v Sydney, aby kampaň zahájila. Je známa především svojí ikonickou rolí Buffy, přemožitelky upírů, ale úspěchu dosáhla také v TV seriálu Ringer, či The Crazy Ones s Robinem Williamsem. Já, obrovský fanoušek Scooby-Doo filmů, Couture Caddy, jsem měla takové štěstí, že jsem se s touto stylovou mámou, která má tak roztomilou rodinu, včetně úžasného manžela Freddieho Prinze Jr., mohla potkat a pořídit tento unikátní rozhovor v nádherném hotelu Pier One.


Vítejte zpět v Austrálii, jsme rádi, že Vás tu máme. Co je vlastně Specsavers Spectacle Of The Year Competition?

Je to o nalezení jedinečného nositele brýlí roku. Když mě poprvé kontaktovali, myslela jsem, že já budu nositelem brýlí roku, a udělala jsem něco opravdu dramatického. Je to o tom, vyzdvihnout fakt, že brýle jsou jen rozšíření naší osobnosti, našeho stylu, a je to jedna z možností, jak posílit sebedůvěru. Za svými brýlemi by ste se nikdy neměla cítit ztracená. Hledáme osobu, která má sebedůvěru, styl a aby mu brýle slušely, a dělaly z něj osobnost. Já sama jsem vždy brýle viděla jako předepsané příslušenství od lékaře.OK, takže chci brýle! Jaké to je být ambasádorkou tak skvělé "body image" kampaně?

Pro mě to vždy bylo důležité. Důvěra, mít se rád, milovat, kdo jste. Myslím, že tohle je něco, co jsem vždy chtěla. Líbí se mi nápad, že Specsavers je vlastně rodinná značka, která je tu už dlouho. Ne tak dlouho, jako jsem já na světě, ale téměř tak dlouho. Promiňte.... (nasazuje si brýle) no podívejte, nejsou skvělé? Úplně mě rozptylují.... (čte značku) Alex Perry, no jistě. Podívejte, co se stalo. Vidím něco lesklého, a hned ztatím svůj myšlenkový pochod. Ráda bych to hodila na pásmovou nemoc (pozn. pásmová nemoc je únava a poruchy spánku plynoucí z narušení biorytmů po rychlém leteckém překonání několika, nejméně 2-5, časových pásem).

Sarah Michelle Gellar talks Robin Williams, nude photo hacks and sexism in Hollywood

28. října 2014 v 14:38 | Lucy

Ahoj Sarah, vítej v Austrálii! Z čeho jsi ohledně Austrálie nejvíce nadšená?

Byla jsem tu mnohokrát, a pokaždé když tu jsem, tak si užívám lidi, jídlo a nakupování. Užívám si kombinaci všech těchto věcí, když jsem tady.


Jsi máma, celebrita, a teď cestuješ přes půlku světa - předpokládáme, že jsi velmi zaneprázdněná! Máš čas na nějaké rady ohledně krásy?

Vše co dělám, musím dělat rychleji. Jsou to ohrané věci, o kterých vždy říkáme, že jsou velmi osvědčené, jako je pití vody a umývání obličeje ráno i večer. Myslela jsem, že být dospělý, znamená mít pleť v pořádku, ale jakmile máš děti, tvé hormony se ti opět zblázní a pomyslíš si "no bezva, jsem opět jak teenager"! Je to také o tom dobře jíst, správně balancovat s věcmi v životě a mít dostatek spánku. Totiž, já nikdy nespím víc jak 8 hodin, nicméně ujišťuji se, že i to málo co naspím, je dostačující. Také jsem právě zjistila, že moje nové krátké vlasy mi ušetří tolik času!


Příjde ti zvláštní, i po všech těch letech v šoubyznyse, když o svých krátkých vlasech čteš titulky?

No, lidé mi to neustále říkají, ale já o tom ani nevěděla. Musela to být zpráva týdne.


Jsi tady, aby jsi našla vítěze - nejlepšího nositele brýlí. Co musíme udělat pro to, abychom vyhráli?

Hlavní myšlenkou je najít člověka, jehož sebedůvěra je znatelná, a můžeš vidět kým je, protože brýle nejsou něco, za co se schováš, ale něco, co nás rozšíří, doplní. A už se nemůžu dočkat, až uvídím finalisty, takže si raději pospěš, pokud chceš přispět fotkou. Svoji roli porodkyně beru samozřejmě velmi vážně. Citím se jako Simon Cowell, ovšem bez ochlupení na hrudi.


Co si myslíš, jaká je podstata toho být sebejistý?

Musí to jít z tebe. Každý má dny, kdy se tak cítit nemusí, ale pokud v sebe nevěříš, a nedokážeš si v sobě sebedůvěru vybudovat, pak je nefér žádat to samé po ostatních.

The healthy life according to Sarah Michelle Gellar

17. října 2014 v 18:55 | Lucy

Herečka, a máma dvou dětí se s námi podělila o to, jak zůstat aktivní, jak sama odpočívá, a jakému jídlu nedokáže říct ne.

Jak zůstáváš zdravá?

Jsem velkým zastáncem zdravé výživy. Vyhýbám se nezdravému jídlu. Jídlo miluju. Raději si dám vydatné jídlo než svačinu. Vypiju hodně vody a zkrátka dávám svému tělu co potřebuje, ikdyž je to jen na 5 minut během bláznivého dne.

Jaké je tvé současné oblíbené jídlo a co ráda vaříš?

O většinu jídla v naší domácnosti se, k mému štěstí, stará manžel - je to jedna z věcí, za kterou jsem šťastná, že mám, takže já si jen objednávám. Ale každý kdo mě zná řekne, že kdyby mi někdo objednal sushi, tak nikdy neodmítnu.

Jakým způsobem zůstáváš aktivní?

Honím se kolem mých dvou dětí, což je ten nejlepší recept, jak zůstat aktivní, protože i oni jsou aktivní. Mám velké štěstí, že můžu žít ve městě, s tak dobrým celoročním klimatem (Sarah žije v LA) a snažím se toho využít tím, že chodím ven, ať už je to turistika nebo chození na pláž, kde plavu či surfuji. Spíš preferuji všechny tyto venkovní aktivity před aktivitami doma - ačkoliv miluju jógu. Takže opravdu šťastná jsem, když děláme jógu na pláži.

Vypadáš velmi zaneprázdněně, jak to děláš, že to funguje?

Chvíli to trvá. Kdo si myslí, že to zvládne sám, sám sobě lže. Jedna z prvních věcí, kterou se musí naučit - a ne vždy je to lehké - je požádat o pomoc.

Jaké jsou tvé oblíbené aktivity, které děláš s dětmi?

Pro mě je to o kvalitě času. Ať už je to procházka, nebo když mi říkají o svém dni, nebo když jdeme na karneval. Je to o čase, který spolu strávíme.

Sarah: "I won't let my toddler children work any time soon"

15. října 2014 v 21:01 | Lucy


"To by mohlo být zneužití dětí":Ochranářská Sarah Michelle Gellar říká, že své děti nenechá hrát do té doby, dokud bude máma na plný úvazek.

Ikdyž sama vstoupila do světa Hollywoodu jako dítě, pro své děti takové plány nemá.

V rozhovoru pro Daily Mail Australia řekla 37 letá herečka, provdaná za Freddieho Prinze Jr., že rozhodně svoji 5ti letou dceru Charlotte, nebo dvouletého syna Rockyho nenechá v dohledné době v záři reflektorů. "Myslím, že by to bylo zneužívání, poslat dvouleté dítě pracovat.", řekla s důrazem na ochranu dětství. Také podotkla, že moc dobře ví, že očekávání, zda budou její děti hrát, jsou vysoká.
"Jedna věc je mít sen o hraní, druhá věc je být dítětem dvou herců. Vidím v tom obrovský rozdíl.", vysvětluje. "Měli by to dělat až jako dospělí."

Pro tuto blondýnku, která naposledy hrála v The Crazy Ones s Robinem Williamsem, který byl zrušen v červnu 2014, je teď rodina prioritou číslo jedna.

"Dávám si pauzu. Byl to úžasný emoční zážítek.", popisuje Sarah své vystupování v sitcomu, ale dodává, "Po tom všem potřebuju malou pauzu. Právě teď chci být naplno mámou"., prozdradila, že se příští rok nejspíše vrátí do práce a ideální volbou by byl televizní seriál.

A co se její návštěvy do Austrálie příští týden týká, bude to rychlý výlet, aby bez dětí nebyla moc dlouho. "Neodjíždím moc často.", prozdradila, že o Charlotte a Rockyho se bude mezitím starat její 38 letý manžel Freddie, se kterým je 12 let.

Mezitím v Austrálii, bude Buffy hvězda hledat Specsavers' Spectacle nositele brýlí pro rok 2014. Jako velvyslanec pro firmu očních brýlí, bude v porotě vybírat nejlepší selfie s brýlemi od fanoušků, které zatím zasílají na loveglasses.specsavers.com.au.

"Na své brýle jsem vážně pyšná.", řekla herečka, která také prozdradila, že první brýle potřebovala už na natáčení Buffy, přemožitelky upírů, kdy začala šilhat. Pro všechny, kteří brýle mají za nemoderní, říká: "Myslím, že je to skvělé rozšíření o samu sebe, a vždy vtipkuji, že toto má na starost lékař."

"Líbí se mi nápad oslavovat něčí důvěru, protože je to všechno o správné motivaci, sebevědomí a aby věřili v sami sebe. To je něco, co jsem se vždy snažila prorazit v mém vlastním životě i v životech druhých."


Zdroj | © Překlad Lucy, 2014 iheartsarah.blog.cz


Sarah a její hrůzostrašný zážitek z druhého porodu

10. srpna 2014 v 12:20 | Lucy

Přináším jeden zajímavý rozhovor, na který jsem narazila až teď. Přitom pochází z října 2013, kdy Sarah propagovala The Crazy Ones.
Přivést dítě na svět je obecně jedna z nejbolestivějších zátěží pro lidské tělo. Ale uvědomujete si, že to může být tak nesnesitelné, že si během porodu můžete poranit čelist? Jedné ženě se to stalo, Sarah Michelle Gellar.

Při rozhovoru s Davidem Lettermanem během propagace seriálu The Crazy Ones se Sarah rozhodla podělit se s námi o zrnko hrůzy, které ji během porodu doprovázelo. Do porodnice dorazila jen pár minut před tím, než se její druhé miminko chtělo klubat na svět, takže odmítla epidurál. Intenzivní bolest vedla k intenzivnímu křiku, což vedlo k potřebě další lékařské pomoci. ,,Myslím, že jsem křičela tak hlasitě, až jsem si vlastně zlomila čelist.", řekla Sarah Lettermanovi. ,,Pravdou je, že jsem hned po porodu musela na operaci dolní čelisti."

Dodala ještě, že se přes všechnu tu bolest obávala toho, co způsobila ostatním rodičkám na porodním sále. ,,Cítila jsem se opravdu hrozně za to, že jsem tak křičela. Myslela jsem si, že podemnou na sále bude další žena, která právě rodí své první dítě a musí tohle slyšet. Tohle já obvykle nedělám."

Sarah by měla tento příběh odvyprávět také některým středním školám, protože to může sloužit v podstatě jako druh odstrašující antikoncepce.© Překlad Lucy, 2014 - iheartsarah.blog.cz | Zdroj

Sarah o tom, čeho se bojí a kdo by měl hrát Buffy na Broadwayi

1. března 2014 v 18:08 | Lucy

Sarah Michelle Gellar udělala fanouškům "Buffy" ohromnou radost, když minulý týden zveřejnila na své sociální síti fotku s Michelle Trachtenberg (Dawn), Sethem Greenem (Oz) a ve čtvrtek s Davidem Boreanazem (Angel) a Emily Deschanel. A nejen to, Sarah prostřednictvím reddit.com odpovídala 26. února na AMA -Ask Me Anything (Zeptej se mě na cokoliv), kde mluvila o všem. Od oblíbené epizody Buffy až k jejímu strachu z holubů. Zde jsou ty nejzajímavější otázky a odpovědi:

Spike nebo Angel?
SMG: ANGEL

Jaká byla vaše nejoblíbenější epizoda Buffy?
SMG: Tak první je "The Prom (Maturitní ples)", protože zkrátka miluju celý ten příběh a myslela jsem si, že touto epizodou se seriál dobře upevní. Bylo to krásné a srdcervoucí. Také zbožňuju "Hush (Ticho)", protože si myslím, že to není jen nejděsivější epizoda, kterou jsme kdy natočili, ale už jen ta výzva udělat tichou epizodu - myslela jsem, že to bude jednoduché ale bylo to o dost těžší. A další oblíbená epizoda je "The Body (Tělo)", bylo to velmi obtížné natočit, a nevím, zda to většina lidí ví, ale celá moje první scéna byla natočena na jeden záběr. Byl to 4-5 minut jeden dlouhý záběr.

Jaké špatnosti se vám líbíly při natáčení Buffy?
SMG: OH! Pár se mi jich líbilo. Například když se z Angela stal Angelus. Myslím ale, že nejděsivější byli kluci z "Hush (Ticho)". A také Camden Toy, nemůžu si teď vzpomenout na jeho jméno postavy [on totiž hrál 4 odlišné postavy během celého seriálu - Gentlemana v epizodě "Ticho", Gnarla v epizodě "Stejný čas, stejné místo", Turok-Hana v několika epizodách a Prince lží v epizodě "Proč bujujeme"]. Také se mi líbilo být zlou. A když už jsme u toho, pamatuju si moji další oblíbenou epizodu, na kterou se nikdo nezeptal: Tu, ve které jsme si prohodily těla, já byla Faith a Faith byla Buffy.

Máte oblíbené poselství spojené s Buffy?
SMG: Podle mě, největším poselstvím Buffy bylo posílit ženy a nejen ženy, ale posílení obecně. Střední škola je nejděsivější součást života, a líbilo se mi, že jsme používali monstra z Buffy jako metaforu pro monstra života. Nesoudit knihu jen podle obalu a že jsme všichni schopni se o sebe postarat. A myslím, že jsou to linie, které přicházejí nyní, například miluju, když mi lidi píší na twitter "Co by udělala Buffy?" nebo také "Ona hodně zachránila svět".

Se kterým bývalým hereckým kolegou by jste si nejraději zahrála znovu?
SMG: Ó můj bože, osoba, kterou chci nejvíc dostat do The Crazy Ones je Seth Green. A řeknu vám toto: zahraje si v nadcházející epizodě malou roli ale chtěla bych, aby tam hrál víc.

Buffy na Broadwayi. Ano nebo ne?
SMG: Ovšem pokud by mě hrála Kristin Chenoweth.

Existují nějaké mladé, začínající herečky, které zbožňujete, a které by mohly být potenciálním vzorem pro dnešní mladé dívky?
SMG: Miluju Jennifer Lawrence. Je to neuvěřitelně nadaná dívka, která si zaslouží nejen všechny ocenění, které získala, ale ona je velmi reálná a uvěřitelná.

Interview with Sarah & Robin for Entertainment Weekly

22. září 2013 v 12:32 | Lucy

Sarah, měla jsi o Robinovi nějaké představy?
SMG: Manželka Robinova dobrého přítele je mojí dlouholetou známou, proto, když jsem četla scénář k The Crazy Ones, zavolala jsem ji a jejímu manželovi a řekla: " Já vím, že je to nevhodné, normálně bych to nikdy neudělala, ale pokud budeš mluvit s Robinem, řekni mu, že jsem jedna z jeho největších fanynek a byla bych poctěna i kdybych mu jen četla.

Robine, sledoval jsi někdy "Buffy, přemožitelka upírů"?
RW: Vůbec. Upřímně, nikdy jsem neviděl jediný díl. [Sáře] Pošli mi jeden díl.
SMG: Líbila by se ti první epizoda.
RW: To je ta, kde zpíváš?
SMG: Ne, to je jiná. Ale první by se ti líbila, protože je dost emotivní.

Robine, v seriálu "Mork & Mindy" jsi pracoval před živým publikem (multi-camera), ale The Crazy Ones je 'single-camera' komedie. Bylo to osvobozující nebo děsivé?
RW: Velmi osvobozující. Měli jsme bláznivé publikum při "Mork & Mindy". Zvláště, když byl na scéně Jonathan Winters. Nápad, mít živé publikum, nám trochu zvyšoval tlak. Ale takhle můžeme najít víc odlišných typů komedií- nakopávat zadky ale zároveň také něco trochu jemnějšího, něco uvolněného.
SMG: [Robinovi] Víš, já jsem navrhla aby Pam Dawber (Mindy) v seriálu hrála mojí mámu.
RW: Pokud to výjde, byl bych ti neskutečně vděčný. Brečel bych.

Sarah Michelle Gellar Reveals Her Daughter's New Talent

16. září 2013 v 17:51 | Lucy
Patty ještě stihla v době mé nepřítomnosti přeložit tento kratší rozhovor se Sarah pro people.com, kde Sarah mluví o svých posledních věcech, co se ji přihodili. Rozhovor pochází z 13. září 2013.


Sarah, 36, si tento týden povídala s PEOPLE o "poslední věci"...

KDY JSEM NAPOSLEDY SLYŠELA "MÁM TĚ RÁD/A"
Zrovna před dvěma minutami má dcera [Charlotte, 4,] řekla, "Jsem tak šťastná, že jsi moje maminka. Mám tě moc ráda." Začala jsem brečet. Nesnažila se mi zalichotit proto, aby něco dostala!

POSLEDNÍ ZRANĚNÍ
Před pár dny jsem si zabouchla dveře našeho nového domu, byla jsem bosá a skončila jsem se zakrvácenými a poškrábanými nohami. Lezla jsem přes zeď v domnění, že jsem stále 22letá superhrdinka.

POSLEDNÍ KOMPLIMENT, KTERÝ JSEM ŘEKLA
Chlapíkovi jménem Jon dnes ráno ve Starbucks. Moje objednávka se vždy mění, dnes jsem si dala ledovou kávu s dvojitým espressem. Vždycky dělá tu nejlepší kávu.

KDY JSEM NAPOSLEDY BYLA OHROMENA
Dnes! Má dcera se naučila luskat prsty. Cvičily jsme to tak dlouhou dobu a ona se to opravdu chtěla naučit. Zvládla to.

Překlad: Patty
Zdroj: people.com


Jinak bych se chtěla omluvit affs, že teď jsem dlouho neobíhala, ale byla jsem týden v Itálii a proto jsem se nemohla zapsat do žádných kontrol. :(

Sarah Was Banned From McDonald's As A Kid

2. září 2013 v 14:32 | Lucy

Sarah Michelle Gellar přiznala, že jako malá měla zakázaný vstup do nejpopulárnějšího fast foodu dnešní doby - McDonalda. A proč vlastně? ,,Zákaz je silné slovo." řekla Sarah v roce 2004. ,,Když mi bylo pět, dělala jsem reklamu pro Burger King. Byla to první reklama, která zostudila velkou konkurenci. McDonald's si to nenechal líbit, udal Burger King a mě k soudu. Od té doby jsem tam nesměla vstoupit, což bylo docela těžké, protože když jste dítě, McDonald's je místo, kde všichni vaši přátelé konají narozeninové oslavy, takže jsem přišla o dost jablečných koláčů."

A teď, v roce 2013, bude Sarah dělat tak trochu reklamu zase McDonaldu. V pilotním díle The Crazy Ones totiž postava Sarah, Sydney, pracuje na nové reklamní kampani pro řetězce rychlého občerstvení. ,,Ovšem McDonald's do tohoto projektu zapojen nebyl, nedostal za to žádné peníze." Řekl výkonný producent seriálu Jason Winer.

Sarah o 10-tiletém manželství s Freddiem: "Funguje to!"

5. srpna 2013 v 15:47 | Lucy

Sarah si s Freddiem řekli své ano 2. září 2002, ale jejich 10-tileté manželství nebylo bez vzestupů a pádů. V rozhovoru pro Wonderwall ale Sarah trvala na tom, že nemá nějaké speciální rady pro dlouho trvající manželství. "Bože, kdybych nějaké měla, napíšu o tom knihu a odejdu do důchodu", říká hvězda, která potkala svého manžela na natáčení filmu 'Tajemství loňského léta'. "Nebyla bych tu teď. Myslím tím, že to funguje. Musíte na tom ale pracovat. Jako na každém jiném vztahu. Musíte se o to postarat, a nějakou dobu vytrvat."

Pár vychovává 3-letou dceru Charlotte a 10-měsíčního syna Rockyho. Výchova dvou dětí byla složitá, říká Gellar, ale nebylo to zase tak hrozné, jak si představovala. "Myslím, že je to jednodušší jen proto, že hlavní věc, jako rodič, je naučit děti věřit v sami sebe." Vysvětluje Sarah. "A myslím si, že napodruhé už máte určitou sebejistotu, kterou napoprvé nemáte."

Sarah, 36, ještě při natáčení pilotního dílu 'The Crazy Ones' kojila Rockyho. "Vtipkovali, že pokud mi během natáčecího dne přestane sedět oblečení, je čas si udělat přestávku a vrátit se do svého přívěsu." Vzpomínala Sarah. "Není to snadné."

S milovaným manželem, dvěma krásnými dětmi a novým seriálem, který bude mít premiéru na podzim si Sarah uvědomuje své štěstí: "Mám pocit, že jsem toho v životě dosáhla tolik, že to ostatní už je pro mě nepodstatné." Řekla pro Wonderwall. "Prostě se cítím hrozně šťastná".

 
 

Reklama