Get Sarah's look

Buy Sarah's top, shoes and bag

27. dubna 2013 v 19:16 | Lucy
Rozhodla jsem se přidávat nejen doplňky, ale také oblečení a vše co se týče módy Sarah. Tentokrát máte možnost si koupit hned tři věci, které měla na sobě Sarah 17. dubna, 2013. Je to taška, boty a krásný top. Ceny jsou od 3 do 7 tisíc, ano opravdu přemrštěné ceny, ale třeba najdete podobné věci levněji. :)
(do obchodu se dostanete po kliknutí na libovolné kousky oblečení)

Buy Sarah's favourite sunglasses

27. dubna 2013 v 11:14 | Lucy
Určitě jste si všimli, že Sarah, když je focena venku, tak je málokdy bez brýlí. A na 99% candids má jedny a ty samé brýle, takže jsou určitě Sářinými nejoblíbenějšími. No a tak jsem se rozhodla, že vám sem dám odkaz ke koupi těchto brýlí. Samozřejmě musím vás upozornit, že se nejedná o levnou záležitost, jsou to luxusní, kovové brýle jejíchž cena se na českém trhu pohybuje kolem 3 tisíc. Ale kdo neví co s penězi, možná by se mu hodily. :)
(klikni na obrázek k přesměrování do obchodu)

Sarah and her make-up for events

8. listopadu 2012 v 17:30 | Lucy
V první díle jsem se zaměřila na Sarah a její účesy. Tentokrát se podíváme, jak je na tom Sarah s líčením.

Jako první a zároveň podle mě nejvýraznější make-up, který kdy Sarah měla, jsem zvolila z akce The Vaseline and Conde Nast Media Group "Skin is Amazing" Exhibit z roku 2008. Tento make-up by byl celkem obyčejný, nebýt hnědých, výrazných stínů, sahajících až k obočí. Ikdyž na první pohled to může působit přehnaně, mě se to moc líbí, Sarah byla krásně sladěná a budu doufat, že si na toto líčení ještě někdy troufne.
Druhý jsem zvolila make-up z loňského The CW Network's 2011 Upfront Party. Strašně se mi tu líbí použitý lesk, jemně růžový, líbí se mi také použitá řasenka a vrchní linka, která opticky oddaluje oči.
Nesmí tu chybět také hodnocení líčení z letošních 69th Annual Golden Globe Awards. Sarah tu měla výrazné kouřové modré stíny kolem celých očí, které perfektně ladili k šatům a doplňkům. Řasenka, stíny, make-up a lesk jsou od značky L'Oreal Paris. Vhodná a kvalitní značka pro takovouto příležitost.
Výraznější líčení měla Sarah také na loňském Comic-Conu, kde jí její maskérka vykouzlila krásné šedé kouřové stíny, které opticky prodloužili její oči a k tomu jemný, pleťový lesk. Skvělá kombinace, tento make-up je takový svěží a na Sarah se mi velice líbí.

Sarah and her hairstyles for events

23. srpna 2012 v 20:43 | Lucy
Zatím nejsou ze Sářiné včerejší babyshower žádné fotky, snad brzy budou. Nicméně připravila jsem si pro vás takový menší článeček, jaký účes Sarah nejvíce sluší, nebo v jakém účesu bychom Sarah rádi viděli častěji. Ráda bych v těchto článcích pokračovala a proto se příště zaměřím na líčení Sarah.

U tohoto účesu se mi velice líbil postranní cop, který dodával celkově účesu ohromnou jiskru, a jemné pramínky. Proto bych ho zařadila mezi účesy, které by Sarah měla nosit.
Druhý účes, byl zvolen do talk show "Late Show With David Letterman" na začátku roku. Kudrlinky Sarah moc sluší, co se mi ale u tohoto typu účesu moc nelíbilo, byla přidělaná ofinka. Podle mě tam byla navíc, a Sarah akorát zestaršovala. Pro příště - kudrlinky ano, ofina ne. ;)
Třetí účes Sarah zvolila opravdu skvěle pro akci "69th Annual Golden Globe Awards". Vyčesaný rovný culík(Ponytail) jí neskutečně slušel. Nemám k němu co jiného dodat, jen ať se v podobném účesu ještě někdy objeví.
Čtvrtý účes, který jsem vybrala měla Sarah v talk show "Conan O'Brien show". Všimla jsem si, že Sarah často (a to i na paparazzi fotkách) nosí vytahané pramínky z culíků. A to se mi strašně líbí, vyjímkou není i tento vlnkovaný culík stažený vlastními vlasy a vytaženým pramínkem. Účes pro Sarah jako stvořený.
 
 

Reklama