First Week of Foodstirs

12. října 2015 v 14:36 | Lucy |  Newsletters

First Week of Foodstirs

Jaký to rušný týden! Začal poměrně typicky - vyzvednutí ze školy (úplně jsem se zpotila), pak to byla cesta na letiště a rovnou do New Yorku. První věc byla úterní návštěva Kelly and Michael show. Je to pro mě vždy skvělý začátek pracovního týdne v NY, jelikož náš vztah s Kelly trvá více jak 20 let (yikes). Ostatně, všechny znám už tak dlouho, že se v tomto studiu cítím jako doma. Michael Strahan je ten nejmilejší člověk, kterého kdy můžete poznat, a bylo úžasné vidět ho téměř jako malého, vedle Shaqa (Shaquille O'Neal). Shaq byl okouzlující jako vždy, dokonce tancoval s diváky během reklamní přestávky (stihla jsem sama rychlý taneček s tímto obrovským mužem). K mému nadšení jsem se také stihla krátce pozdravit s úžasnou Rhondou Rousey, která si předtáčela epizodu. Dále jsem poskytla rozhovory pro mé oblíbené USA Today, InStyle a BuzzFeed (Miluju BuzzFeed).

Jelikož bylo úterý v podstatě jediný den s trochou volného času, moje kamarádka Galit a já, jsme pospíchaly do Hotelu Plaza a do obchodu Eloise, kde jsme nakoupily dárky pro naše holky. Po úspěšném nákupu jsme si daly rychlou pauzu na oběd (konečně) v Todd English Food Hall. OMG, New Yorské jídlo je nejlepší. Poté, co jsem se viděla se starými známými a prošla si trochu město (hodně), bylo načase jít rovnou spát, protože můj výlet teprve začne.
Ve středu ráno jsem šla natáčet epizodu k Rachael Ray, moje první vystoupení s pečením. Vážně si nedovedete představit moji nervozitu. Bylo to poprvé v životě, kdy jsem šla péct do TV živě, Rachael byla můj šéf. Jako vždy, bylo tak milé být zpátky, a to zejména proto, že jsem viděla Vidu, její manažerku, která by mohla být tou nejlepší na světě. Také jsem byla mile překvapená, když jsem zjistila, že dalším hostem byla Sherri Shepard. Pekly jsme brownies a rozdávaly jsme vzorky také divákům. Jako extra dárek od nás každý divák získal krabičku Foodstirs s vanilkovými cupcaky na vyzkoušení domů. Citila jsem se jako Oprah.

Bez zdržování jsme se přesunuly do studia Good Morning America, kde jsem měla možnost ukázat mé pečící dovednosti se Sarou Haines. Natáčely jsme v ICE - Institutu kulinářského průmyslu. Sleduji Good Morning America každé ráno, takže jsem byla velmi nadšená (a nervózní). Sara a já jsme udělaly Cupcake Cones a užily jsme si to. Znovu jsem musela spěchat, a přemístit se na "Make Meaning" s the MOMS. Zde jsme měly možnost učit mnoho dětí, jak udělat cookies duchy. Překvapením pro mě bylo setkání se s dvěma děvčaty, které jsem dříve hlídala! Žádný odpočinek pro unavené, nebo možná trochu... rychlá večeře s mým dobrý přítelem Lee Pacem (a samozřejmě s mojí partnerkou Galit) a potom zpět do práce (tentokrát zábavná práce) s Andy Cohenem v Bravo Clubhouse. Nejprve jsme byly v jeho rádio show a poté jsme šly přímo do studia do live show s barmanem Derekem Blasbergem, který s sebou vzal Karlie Kloss. Nejen, že je neskutečně krásná, ale také je neuvěřitelně milá. Snažila jsem se soustředit na otázky, ale dokázala jsem na ni jen zírat.
Po krátkém (a myslím tím krátkém) spánku, jsem musela zpět do práce. Ve čtvrtek jsme začaly v Good Day NY, a když jsem spěchala do studia (a myslím tím spěchala) moje nejlepší kamarádka z dětství šla právě ulicí. To se může stát jen v NY. Po tom, jsme navštívily Sirius XM Radio, kde jsem měla tu čest dělat EW rozhovor s Jessicou Shaw (drahá přítelkyně), The Sam Roberts Show, Just Jenny s Jenny Hunt, a Morning Jolt s Larrym Flickem (můj nový BFF). Odtud jsme jely přímo na NY ComicCon for a Star Wars Rebels panel, poprvé na Comic-Conu v NY! A teď poznámka - Stále nemůžu ani začít popisovat, jaká čest a nadšení to pro mě je, být součástí Star Wars Universe. Panel byl úžasný a každý byl tak skvělý! Když odcházím, na koho nenarazím, na Setha Greena! Celý den jsme si posílali zprávy, abychom se sešli, ale nefungovalo to... musíte to nechat na náhodě (a na NY).

Další zastávkou toho dne bylo, pro mne asi nejvíce stresující, otevření Clintonovi nadace na "the Clinton Foundation's 20/30 flagship event". Ano, se samotným Billem Clintonem. Myslím, že teď už mě znáte natolik, že znáte moji vášeň a místo v srdci pro charitativní akce. Práce s The Clinton Foundation je opravdu inspirativní a stále nemůžu uvěřit, že jsem měla tu čest pracovat s nimi. Před tím, než jsem zahájila akci jsem s Billem mluvila, ale místo mluvení o vší té práci, byl ještě více nadšený tím, když mi vyprávěl, jak byl před akcí se svojí vnučkou (s perfektním jménem Charlotte) a krmil ji. Tak tady to máme - náš 42. prezident Spojených Států - zkrátka jako každý jiný pyšný dědeček. Existuje tolik různých aspektů pro práci, kterou dělají, že je zde něco pro každého. Byla jsem dojatá nejen jeho přítomností, ale také posloucháním jeho neuvěřitelného proslovu.

Dále tu máme můj čas. Pamatujete, jak jsem vám psala o tom, že jsem na moji nejlepší kamarádku narazila na ulici? No, tak se stalo to, že pořádala ještě ten večer narozeninovou párty. Měla jsem tak možnost vidět některé z mých opravdu nejlepších kamarádek z dětství a užila jsem si ten večer s děvčaty. A teď je pátek ráno, a po rychlé snídani s mými holkami a Sethem Greenem, jsme se chystaly na letiště odletět domů za mými miláčky. Stýská se mi po nich tak moc, že bych mohla být právě tou dívkou, která na terminálu ťuká do počítače a vzlyká.

OMG jaký to týden! Nejen, že to bylo ohromující, ale musím také rychle poděkovat všem, kteří mě tento týden podpořili. Zejména mému manželovi, který udržoval dům v takovém chodu, jako by nebylo nic jinak. Všem pořadům, které podpořili naše výrobky tento týden také moc děkujeme. Ale hlavně děkuju Vám! Všem, kteří si objednali, nebo pomýšlí na objednání, nebo jen viděli naši stránku, děkuju. Foodstirs je pro mne splněný sen, a do tohoto projektu vkládám tolik vášně. Jsem tak pyšná na to, co nabízíme a nemůžu se dočkat na pokračování tohoto neuvěřitelného dobrodružství s Vámi všemi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nicol | Web | 12. října 2015 v 20:49 | Reagovat

ahoj koukala jsem ze delas nádherné desingy jedne me zprátelené sránce. já uz strasne dlouho nekoho hledám a nemuzu najít tak te chci poprosit jestli bys mi oc prosím neudelala desing?

2 Mary | Lana-Del-Rey-Daily | Web | 16. října 2015 v 13:32 | Reagovat

Ahoj Lucy, len som ti chcela dať vedieť, že po mesačnom hiatuse som späť na blogu :)
http://lana-del-rey-daily.blog.cz/1510/koniec-hiatusu
.

3 Marty | © pharrellwilliams | E-mail | Web | 16. listopadu 2015 v 11:05 | Reagovat

Jé ta tam vypadá tak hezky :-)

4 SergiooU | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:44 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama