Sarah revealed her new project "Foodstirs"

15. září 2015 v 14:46 | Lucy |  Newsletters
(Přeloženo ze Sářiného newsletteru, který mi pravidelně chodí na mail, jakožto odběratelce jejího webu. Její web najdete zde.)

Foodstirs!!!!

"Člověk nemůže dobře myslet, milovat nebo spát, jestliže dobře nepovečeří" - Virginia Woolfová

Jsem tak šťastná, že s Vámi konečně můžu sdílet to, na čem jsem poslední rok pracovala. Omlouvám se za všechna ta tajemství.... ale všechny dobré věci přicházejí těm, kteří čekají!

Po Crazy Ones jsem se rozhodla vzít si nějaký čas volna a být pouze se svojí rodinou. Poprvé za delší dobu jsem měla dokonce čas být i se svými přáteli. Jeden z mých nejbližších přátel, který je dokonce mámou nejstarší dcery, kterou si moje dcera Charlotte idealizuje, ( je o rok starší než Charlie - a to v předškolním věku znamená o hodně starší) je Galit. Právě když se naše děti domlouvali ven, rozhodli jsme se všichni společně sejít a začít péct. Pokaždé mě zajímají hlavně aktivity, které můžu dělat společně s dětmi, abychom byli skutečně v kontaktu a užívali si tak každý společný moment. Vždy tak zjistím, že čas strávený v kuchyni mi dá vše důležité. Moje děti se baví, a ani si neuvědomují, že se ve stejnou chvíli něčemu učí.

"AHA" MOMENT

Právě Galit mě zasvětila do světa Pinterestu, což je moje nová závislost. Jsem si jistá, že mnozí z vás to znáte - často trávím pozdní hodiny tím, že "scrolluju" a "pinuju" všechny ty skvělé projekty a nápady na vlastní zeď. Vždy mám chuť všechny ty projekty udělat, ale buďme realističtí....kolik by jich bylo? Rozhodly jsme se pro "cupcake cones", které se velice podobají těm, které mi vždy dělávala maminka k narozeninám, když jsem byla dítě. (Miluji tu nostalgii). Když jsem s Galit byla v obchodě v oddělení pečení, byly jsme opravdu překvapeny, jak velký nedostatek zdravějších možností potravin tam byl. Obvykle narážím na spousty zdravějších variant potravin, ale tentokrát tomu tak nebylo. Musela jsem si být pochopitelně vědoma toho, co bude přijímat nejen moje tělo, ale i těla mých dětí. Zabývala jsem se všemi složkami uvedenými na obalu potravin a mohla jsem je stěží vyslovit, natož rozeznat. Rozhodly jsme se tedy začít péct od úplné nuly, což nebyla nejvhodnější varianta pro nás, jakožto nováčky v kuchyni. Zatímco naše děti byli výslednými výrobky nadšeny, my mámy jsme byly vyčerpané. A tehdy Galit napadlo, co kdybychom měli pro tyto výrobky speciální krabice?

Nebrali jsme to nijak vážně, ale ani jedna z nás na tom nemohla zapomenout. Proč na to nemáme speciální krabice? Proč bychom si je nemohly vyvořit? A pokud je budeme tvořit, proč by nemohly být zároveň kreativní, a uvnitř s výrobky chutnějšími a vyráběny z lepších ingrediencí? Takže celý tento rok jsem s Galit testovala recept po receptu, projekt po projektu. Uvědomily jsme si, že budeme potřebovat pomoc odborníků, takže se k nám připojila další naše kamarádka maminka - Gia Russo, která dříve pracovala s Marthou Stewart (ženou, která byla v Oprah show). Společně jsme dostaly nápad - udělat neskutečné nepořádky a testovat mnoho z těchto báječných pochutin. A teď jsme tady - připraveny sdílet náš příběh s Vámi všemi.


PRO RODINY A PŘÁTELE

Foodstirs je kulinářská značka založená na životním stylu. S každým zkoušením a mixováním doufáme nejen ve váš příští úspěch v kuchyni, ale také v to, dát vás dohromady s rodinou a přáteli. Trochu vypnout a užívat si to pravé spojení, které vydrží celý život. Velice si cením veškeré Vaší podpory, kterou mi mojí drazí dáváte. Takže až odstartuje v říjnu náš web, chci vám všem (mým nejvěrnějším přátelům) dát speciální slevu na naše produkty. Takže určitě sledujte speciální informace obsažené v nadcházejícím newsletteru.

Doufám, že všichni milujete Foodstirs tak jako já miluji tvořit pro vás.

Šťastné pečení,

Sarah.

002~469.jpg 003~444.jpg 004~417.jpg 005~387.jpg 006~2.png 007~353.jpg

GALLERY LINK:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katty~ | Web | 16. září 2015 v 20:47 | Reagovat

Jee, tak to je opravdu parádní projekt! Jsou hrozně ráda, že se Sarah něco takového rozhodla udělat a věnovat se takové aktivitě :) Rozhodně jí přeju spoustu úspěchů a věřím, že se to skvěle rozjede :) Fotky jsou úplně úžasné, veselé a příjemné, Sarah je prostě sluníčko :)

2 Katka | Web | 4. října 2015 v 21:24 | Reagovat

Děkuji ti za překlad, sice jsem to už četla v emailu, ale i tak jsem ráda, že si to takhle můžu zoopakovat a to v ještě příjemnější formě :)
Jinak co se týče Foodstirs tak se přiznávám, že z toho nějak extra unešená nejsem, přece jen mám Sarah ráda jako herečku a tomu se moc poslední dobou nevěnuje. Jestli si to správně vybavuju, tak její poslední film byla zdařilá Venonica a to už je docela dost dlouho (zrušené seriály teď nepočítám).
Na druhou stranu chápu, že pro ni je teď tohle kdůležité a baví ji to, ale prostě mě to mrzí, myslím, že by klidně mohla aspoň něco málo natočit a k tomu se občas věnovat i těmhle vedlejším projektům.
Star Wars jdou jako animovaný projekt dost mimo mě a Those Who Can´t? No, sitcomy moc nemusím a jestli jsem četla, tak jde stejně jen o jeden díl :(
Ale ty fotky, co na fotila jsou opravdu moc krásné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama