The healthy life according to Sarah Michelle Gellar

17. října 2014 v 18:55 | Lucy |  Interviews

Herečka, a máma dvou dětí se s námi podělila o to, jak zůstat aktivní, jak sama odpočívá, a jakému jídlu nedokáže říct ne.

Jak zůstáváš zdravá?

Jsem velkým zastáncem zdravé výživy. Vyhýbám se nezdravému jídlu. Jídlo miluju. Raději si dám vydatné jídlo než svačinu. Vypiju hodně vody a zkrátka dávám svému tělu co potřebuje, ikdyž je to jen na 5 minut během bláznivého dne.

Jaké je tvé současné oblíbené jídlo a co ráda vaříš?

O většinu jídla v naší domácnosti se, k mému štěstí, stará manžel - je to jedna z věcí, za kterou jsem šťastná, že mám, takže já si jen objednávám. Ale každý kdo mě zná řekne, že kdyby mi někdo objednal sushi, tak nikdy neodmítnu.

Jakým způsobem zůstáváš aktivní?

Honím se kolem mých dvou dětí, což je ten nejlepší recept, jak zůstat aktivní, protože i oni jsou aktivní. Mám velké štěstí, že můžu žít ve městě, s tak dobrým celoročním klimatem (Sarah žije v LA) a snažím se toho využít tím, že chodím ven, ať už je to turistika nebo chození na pláž, kde plavu či surfuji. Spíš preferuji všechny tyto venkovní aktivity před aktivitami doma - ačkoliv miluju jógu. Takže opravdu šťastná jsem, když děláme jógu na pláži.

Vypadáš velmi zaneprázdněně, jak to děláš, že to funguje?

Chvíli to trvá. Kdo si myslí, že to zvládne sám, sám sobě lže. Jedna z prvních věcí, kterou se musí naučit - a ne vždy je to lehké - je požádat o pomoc.

Jaké jsou tvé oblíbené aktivity, které děláš s dětmi?

Pro mě je to o kvalitě času. Ať už je to procházka, nebo když mi říkají o svém dni, nebo když jdeme na karneval. Je to o čase, který spolu strávíme.


Jakým další způsobem ráda trávíš čas?

Horká koupel dokáže pokaždé udělat divy, ikdyž jen na 10 minut.

Co pro tebe znamená ideální den?

Opravdu se snažím nedávat do všeho očekávání. Neexistuje ideální den. Žijeme přítomností, musíme si užívat každý den. Neboť život je plný vzestupů i pádů a následných ponaučení.

Jaká je tvoje oblíbená pochoutka?

Pro mě je všechno dobré jídlo pochoutka. Nechci se o to připravit. Pokud chci kousek dortu, pak budu mít kousek dortu. Ale když už bych si ten kousek dortu dala, mnohem radši bych měla domácí, než kupovaný, konzervanty plněný kousek hnusu.

Jsi velvyslankyní a porotcem v soutěži 'Specsavers Spectacle Wearer of the Year 2014'. Na jaké klíčové momenty se těšíš?

Co je pro mě opravdu důležité, je mít důvěru. To je myslím si nejdůležitější věc, kterou jako lidé můžeme dát světu. Pokud věříme v sami sebe, o to jednoduší pro ostatní lidi bude věřit v nás.

Jaké jsou tvé pocity ohledně návštěvy Austrálie?

Děláš si srandu? 16 hodin nerušeného spánku, velmi se těším. Je to skvělý důvod proč přijet a nebudu se tajit tím, že tuto zemi a lidi miluju. Být schopna přijet, abych udělala něco opravdu zábavného je čest. A také je pro mě čest, že si Specsavers vybrali mě.

Zdroj | © Překlad Lucy, 2014 iheartsarah.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mary | Ultimate-Hayden | Web | 18. října 2014 v 9:57 | Reagovat

Ďakujem za tento rozhovor, Lucy. Vôbec som nevedela, že sa o kuchyňu stará Freddie, takže som rada, že som sa to teraz dozvedela :) So Sarah musím súhlasiť, horúci kúpeľ je naozaj najlepší na relaxáciu. Veľmi sa mi tiež páči, že žije zdravo, že rada chodí von na prechádzky, cvičí jógu a zdravo sa stravuje. Jej životný štýl je priam obdivuhodný! :)

2 Lenča | E-mail | 18. října 2014 v 15:39 | Reagovat

[1]: S tím stylem to máš naprostou pravdu. Sarah je prostě super a o Freeddie a jeho kulinářském umění to vím, díky jeho Twitteru. Často tam své kulinářské umění prostřednictvím fotek vystavuje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama