Sarah: "I won't let my toddler children work any time soon"

15. října 2014 v 21:01 | Lucy |  Interviews


"To by mohlo být zneužití dětí":Ochranářská Sarah Michelle Gellar říká, že své děti nenechá hrát do té doby, dokud bude máma na plný úvazek.

Ikdyž sama vstoupila do světa Hollywoodu jako dítě, pro své děti takové plány nemá.

V rozhovoru pro Daily Mail Australia řekla 37 letá herečka, provdaná za Freddieho Prinze Jr., že rozhodně svoji 5ti letou dceru Charlotte, nebo dvouletého syna Rockyho nenechá v dohledné době v záři reflektorů. "Myslím, že by to bylo zneužívání, poslat dvouleté dítě pracovat.", řekla s důrazem na ochranu dětství. Také podotkla, že moc dobře ví, že očekávání, zda budou její děti hrát, jsou vysoká.
"Jedna věc je mít sen o hraní, druhá věc je být dítětem dvou herců. Vidím v tom obrovský rozdíl.", vysvětluje. "Měli by to dělat až jako dospělí."

Pro tuto blondýnku, která naposledy hrála v The Crazy Ones s Robinem Williamsem, který byl zrušen v červnu 2014, je teď rodina prioritou číslo jedna.

"Dávám si pauzu. Byl to úžasný emoční zážítek.", popisuje Sarah své vystupování v sitcomu, ale dodává, "Po tom všem potřebuju malou pauzu. Právě teď chci být naplno mámou"., prozdradila, že se příští rok nejspíše vrátí do práce a ideální volbou by byl televizní seriál.

A co se její návštěvy do Austrálie příští týden týká, bude to rychlý výlet, aby bez dětí nebyla moc dlouho. "Neodjíždím moc často.", prozdradila, že o Charlotte a Rockyho se bude mezitím starat její 38 letý manžel Freddie, se kterým je 12 let.

Mezitím v Austrálii, bude Buffy hvězda hledat Specsavers' Spectacle nositele brýlí pro rok 2014. Jako velvyslanec pro firmu očních brýlí, bude v porotě vybírat nejlepší selfie s brýlemi od fanoušků, které zatím zasílají na loveglasses.specsavers.com.au.

"Na své brýle jsem vážně pyšná.", řekla herečka, která také prozdradila, že první brýle potřebovala už na natáčení Buffy, přemožitelky upírů, kdy začala šilhat. Pro všechny, kteří brýle mají za nemoderní, říká: "Myslím, že je to skvělé rozšíření o samu sebe, a vždy vtipkuji, že toto má na starost lékař."

"Líbí se mi nápad oslavovat něčí důvěru, protože je to všechno o správné motivaci, sebevědomí a aby věřili v sami sebe. To je něco, co jsem se vždy snažila prorazit v mém vlastním životě i v životech druhých."


Zdroj | © Překlad Lucy, 2014 iheartsarah.blog.cz


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miara | RB-D | Web | 16. října 2014 v 17:19 | Reagovat

Co se týká dětí, tak souhlasím, hlavní je aby se rozhodly sami až budou dospělí :) A musím říct, že ty brýle jí moc sluší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama