Srpen 2014

Manžel Sarah, Freddie Prinze Jr., je od teď na twitteru!

29. srpna 2014 v 19:48 | Lucy |  News

Sarah dnes na svém twitteru oznámila hned několik úžasných věcí! První z nich, ta nejlepší, že se její manžel Freddie konečně přidal na twitter také!


". A Labor Day surprise - welcome my husband to Twitter. "
( překvapení ke dni práce - vítej na twitteru můj manželi )


Téměř rok poté, co se na twitteru objevila Sarah, se přidává i její manžel. Pravděpodobně kvůli připravovanému animovanému seriálu Star Wars Rebels, kde Freddie dabuje jednu z hlavních rolí. Follownout ho můžete přímo zde. Už stihl přispět i pár jeho foteček a důvod proč si twitter založil zjistíte také. :)
Další skvělá zpráva je, že už víme datum zadání soutěže, pro vytvoření Sářiného headeru na profilu jejího twitteru. Už dřív nám Sarah také dala možnost se podívat na ukázku na jednu z možných cen pro vítěze této soutěže!


"Hey Guys, coming Tuesday I'll be launching the next Check the timeline for rules next week!"
(Hej lidi, následující úterý zveřejním zadání pro další Příští týden zkontroluj můj profil, aby si zjistil pravidla!)


August 20th - Sarah spends the day on the beach in Santa Monica, CA

21. srpna 2014 v 21:18 | Lucy |  Gallery update

Sarah strávila včerejší odpoledne na pláži v Santa Monice, kde měla jako doprovod kamarádku. Byla s ní i Charlotte, podle počtu dětí usuzuji, že tam byly různé soutěže pro děti. :) Pohled na usměvavou Sarah mě hned potěšil, přeci jen teď ohledně Robina nebyla úplně ve své kůži. Měla slušivý klobouček, a s kamarádkou také popíjely drinky. V galerii najdete 30 fotek!
001~419.jpg 006~309.jpg 017~170.jpg 023~124.jpg 026~115.jpg 029~95.jpg

GALLERY LINK:New Sarah's twitter pics #019

20. srpna 2014 v 15:21 | Lucy |  Gallery update

Sářiny poslední tweety patří většinou ke vzpomínce na Robina, podle mého je z toho Sarah opravdu smutná, a neprožívá úplně šťastné dny. Ještě že má ale tak skvělou rodinu, která ji určitě dost pomáhá. :)

Kdo pravidelně sleduje Sářin twitter si mohl všimnout, že právě v souvislosti s tragédií s Robinem Sáře vzrostlo číslo followers a přesáhlo 300 tisíc. Sarah slibovala, že se můžeme po přesáhnutí 300 tisíc těšit na další speciální fotku a na zadání soutěže, kdy budeme vyrábět header pro její profil. Svůj slib dodržela, a dnes zveřejnila úžasnou koláž fotek s ní a s manželem Freddiem. :) Tato fotka mi opravdu zvedla náladu, jsou spolu tak krásní. :) Dále Sarah zveřejnila vzpomínkovou fotku kde je s Robinem na natáčení The Crazy Ones se slovy: Chybíš mi každý den.


"I know this is late, but.......300,000 followers. Thank you all so much. Contest soon I promise. "
(Já vím, že je to pozdě, ale.... 300,000 následovníků. Všem vám moc děkuji. Zadání soutěže bude brzy, slibuji.)


Na začátku měsíce Sarah navštívila opět Los Angelskou ZOO a vyfotila se s roztomilým lenochodem Charliem. A také zveřejnila další roztomilou flashbackfriday fotku.
151~13.jpg 152~13.jpg 153~14.jpg 154~10.jpg

GALLERY LINK:


Happy 3rd Birthday iheartsarah.blog.cz!

19. srpna 2014 v 19:00 | Lucy |  IHS News

Povzneste symbolickou číši a připíjte ke zdraví! Tento blog dnes slaví své 3. narozeniny. :) Už třetím rokem vás zahrnuji, jako jediná v ČR, novinkami o americké herečce Sarah Michelle Gellar. A já pevně doufám, že za rok se tu opět společně shledáme!Svět se loučí s Robinem Williamsem

12. srpna 2014 v 11:28 | Lucy |  News

Dnes svět obletěla šokující zpráva o smrti Robina Williamse (†63). Ano, je to opravdu neuvěřitelné a srdcervoucí, ale je to pravda. A protože s ním byla Sarah uplynulý rok dost spjata a trávila s ním dost času na natáčení The Crazy Ones, rozhodla jsem se tento článek sepsat.

Je to přesně rok, co byla Amerika nadšená z návratu Robina Williamse na televizní obrazovky, v připravovaném hitu The Crazy Ones, ve kterém hrál po boku Sarah. Už dříve jsem psala v rozhovorech, jaké nadšení to bylo pro Sarah, že mohla mít tu čest s ním pracovat.

A skrze server People.com Sarah napsala pár slov, které teď chci přeložit:

,,Můj život je hned lepší, když vím, že jsem Robina poznala. Pro mé děti to byl strýc Robin, pro všechny, kteří s ním pracovali to byl ten nejlepší šéf, kterého mohli mít a pro mě nebyl jen inspirací ale také otcem, kterého jsem si vždy přála mít. Neexistuje tolik přidavných jmen k tomu, abych popsala, jak skvělý byl na ty, kteří měli tu čest s ním pracovat. Bude mi chybět každý den, ale vím, že vzpomínka na něj bude žít dál. Jeho rodině chci poděkovat za to, že nám dovolili poznat ho a vidět tu radost, kterou jste mu dali. My "šílení" (crazy ones) tě milujeme."Sarah a její hrůzostrašný zážitek z druhého porodu

10. srpna 2014 v 12:20 | Lucy |  Interviews

Přináším jeden zajímavý rozhovor, na který jsem narazila až teď. Přitom pochází z října 2013, kdy Sarah propagovala The Crazy Ones.
Přivést dítě na svět je obecně jedna z nejbolestivějších zátěží pro lidské tělo. Ale uvědomujete si, že to může být tak nesnesitelné, že si během porodu můžete poranit čelist? Jedné ženě se to stalo, Sarah Michelle Gellar.

Při rozhovoru s Davidem Lettermanem během propagace seriálu The Crazy Ones se Sarah rozhodla podělit se s námi o zrnko hrůzy, které ji během porodu doprovázelo. Do porodnice dorazila jen pár minut před tím, než se její druhé miminko chtělo klubat na svět, takže odmítla epidurál. Intenzivní bolest vedla k intenzivnímu křiku, což vedlo k potřebě další lékařské pomoci. ,,Myslím, že jsem křičela tak hlasitě, až jsem si vlastně zlomila čelist.", řekla Sarah Lettermanovi. ,,Pravdou je, že jsem hned po porodu musela na operaci dolní čelisti."

Dodala ještě, že se přes všechnu tu bolest obávala toho, co způsobila ostatním rodičkám na porodním sále. ,,Cítila jsem se opravdu hrozně za to, že jsem tak křičela. Myslela jsem si, že podemnou na sále bude další žena, která právě rodí své první dítě a musí tohle slyšet. Tohle já obvykle nedělám."

Sarah by měla tento příběh odvyprávět také některým středním školám, protože to může sloužit v podstatě jako druh odstrašující antikoncepce.© Překlad Lucy, 2014 - iheartsarah.blog.cz | Zdroj


August 9th - Sarah and her kids attend a birthday party in Sherman Oaks, CA

10. srpna 2014 v 11:29 | Lucy |  Gallery update

Přináším candids ze včerejšího dne, kdy Sarah s oběma dětmi Charlotte i Rockym mířila na narozeninovou párty ve stylu westernu. A myslím, že to Sarah vystihla jejím outfitem skvěle. Měla super westernové kozačky a klobouček, copánky to skvěle doladila. Moc jim to slušelo. V galerii najdete 11 fotek.
001~418.jpg 003~383.jpg 006~308.jpg 007~301.jpg 011~234.jpg 005~328.jpg

GALLERY LINK:New Sarah's twitter pics #018

4. srpna 2014 v 16:59 | Lucy |  Gallery update

Sarah včera zamířila opět na Hollywood Bowl. Tentokrát na představení Hair, které režíroval Sářin kamarád Adam Shankman, takže Sarah byla zvědavá, jak se mu představení podařilo. ;) V hlavní roli byli pro zajímavost např. Kristen Bell nebo Sarah Hyland. Sarah je na fotkách s kamarádkou Elsou a s partou fanoušků. :)

V sobotu Sarah navštívila dětský camp Funky Divas v Los Angeles. Vznikla jedna moc pěkná fotka. ;)

A jedna #flashbackfriday fotka z 25. července. Sarah postla Halloweenskou fotku na které je s kolegou Lee Pacem, kteří spolu hráli ve filmu Nebezpečná posedlost (2008).
148~11.jpg 149~8.jpg 150~8.jpg 147~14.jpg 145~13.jpg

GALLERY LINK:

Ringer jako Nebezpečná identita od podzimu na TV Nova!

1. srpna 2014 v 20:47 | Lucy |  News

Tak jsme se nakonec dočkali i my v Česku. Nedávno jsem vás informovala, že si seriál koupila slovenská televize JOJ a teď i naše. Seriál Ringer (2011/12) se Sarah v hlavní dvouroli půjde od tohoto podzimu na obrazovky TV Nova! Seriál dostal český název a to Nebezpečná identita.

Tuto informaci sdělili na tiskové konferenci pro podzimní program TV Nova tento týden v pondělí. Datum premiéry zatím nebylo zveřejněno, každopádně až se tak stane, samozřejmě vás budu informovat.Sarah Michelle Gellar to host 15th Annual Mattel Party

1. srpna 2014 v 18:24 | Lucy |  News

Sarah si bere na starost letošní 15. ročník Mattel Party pořádanou dětskou nemocnicí v Los Angeles, kterou tento měsíc navštivila. Společně s ostatními herci bude rozdávat podpisy, fotit se s dětmi a vypomáhat na herních stáncích. Tato akce se bude konat 5. října 2014 v Pacific Park v Santa Monice.

,,Jsme nadšeni z již 15. ročníku Mattel Party, a tento rok by měla být akce ještě větší a lepší než kdy jindy," říká Dr. Sherin Devaskar. ,,Jako vždy, jsme velice vděční za sponzory, stoupence a dobrovolníky, kteří tuto akci dělají ještě více nezapomenutelnou a úspěšnou. A co je důležité - všechny získané finanční prostředky poputují přímo k našim pacientům." V roce 2013 tato akce vydělala pro nemocnici přes 800 tisíc dolarů.