Spoilers from TCA Winter Press Tour

5. února 2014 v 21:37 | Lucy |  The Crazy Ones
Konečně jsem se dostala také k překladu slibovaných spoilerů z TCA Winter Press Tour, kde producenti naznačili, jakým směrem se bude ubírat 2. polovina série The Crazy Ones, takže tady jsou:

The Crazy Ones je jednou z nejvtipnějších nových komedií, a my (popsugar.com) jsme měli tu čest, navštívit natáčení seriálu při TCA Winter Press Touru, včetně Robina Williamse, Sarah Michelle Gellar a výkonného producenta Davida E. Kelleyho. Odhalili řadu nových detailů o tom, co příjde v nadcházejích epizodách, návrat některých hostujících hvězd, a samozřejmě také rozvíjející se vztah mezi Sydney (Sarah) a Andrewem (Hamish Linklater), který začal již na začátku série, a mnoho dalšího z Chicagské nejvtipnější reklamové agentury.

MEZI ANDREWEM A SYDNEY SE BUDOU STÁLE DÍT VĚCI!
Myšlenka vztahu Sydney a Andrewa v brzké době nikam nezmizí, bylo to v plánu již od doby, kdy jsme seriál začali vyvíjet. "Okamžitě jsme věděli, že budeme chtít vytvořit románek," řekl výkonný producent Jon Kinnally, " a mysleli jsme si, že by Sydney a Andrew jako pár, mohl být velice vtipný." Také dodali, že se původně snažil Andrew políbit Sydney již v pilotním díle, ale scéna byla vystřižena.

ZJISTÍME, KDO JE SYDNEINA MÁMA
Výkonná producentka Tracy Poust nám řekla, že jeden z připravovaných vtipů je fakt, kolik měl Simon (Robin Williams) ex-manželek. A pravděpodobně nikdy nezjistíme, kolik jich bylo přesně. Vtipkovali, že byl ženatý s Grace Jones. Ale pokud jde o ex-manželku, kterou diváci opravdu chtějí poznat, je to Sydneyina máma. Toto tajemství bude odhaleno v nadcházející epizodě.

ROMANTIKA MEZI LAUREN A ZACHEM BUDE JEŠTĚ ZAJÍMAVĚJŠÍ
Producenti mluvili o tom, jak se baví osobností Lauren (Amanda Setton) a také to, jakou temnou minulost měla (možná, že zmínili i vraždu). V příštích epizodách se také zaměří na její milostnou stránku. Pokud jde o Zacha, "poznáme dívku, která mu zlomila srdce," řekl Kinally a naznačil tak, proč se vlastně Zach chová tak, jak se chová.

JOSH GROBAN SE VRÁTÍ!
Producenti odhalili, že se Groban, který hrál bývalého kamaráda a rádoby hudebníka ("Syyydney, jsi jediná svého druhu") z minulosti Sydney, vrátí poté, co získal trochu té slávy. Doufejme v další písně, které nikdy nedostaneme z hlavy.

POZNÁME ANDREWOVY SESTRY
Je to další z povedených vtipů, kdy jsme Andrewa uvedli jako jednoho ze sedmi sester, a producentka Poust řekla, že všechny jeho sestry příjdou na scénu v nadcházejících epizodách. Naznačila také, že zažil mnohem víc z městské minulosti, než víme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susan | Web | 6. února 2014 v 11:43 | Reagovat

Tedy připravily si pro nás zajímavé věci, moc se na to těším, hlavně na matku Sydney a nebo i na nějakou tu akci mezi Sydney a Andrewem:D
Děkuji Lucy za překlad a informace:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama