Sarah On Pertussis Vaccine, Motherhood “Easier” Second Time Around

6. června 2013 v 19:53 | Lucy |  Interviews

Exkluzivní rozhovor se Sarah zveřejnil včera server 'Celebrity Baby Scoop', kde Sarah poprvé, otevřeně promluvila o svém synovi Rocky Jamesovi. A nejen to! Prozradila, zda své děti očkovala proti černému kašli, jak dokáže Rockyho chránit před paparazzi a nebo jaké plány má na léto! Pro celý rozhovor rozklikněte celý článek!
CBS: Řekněte nám něco o spolupráci s 'March of Dimes' a kampani 'Sounds of Pertussis'.
SMG: Je to něco, co jsem udělala pro své děti a také pro sebe. 'Sounds of Pertussis' spolupracuje s 'March of Dimes' a jejich snahou je, aby lidé pochopili, že nejen děti, ale také dospělí mohou onemocnět černým kašlem.
Když slyšíte statistiky, je to ohromující. Když zjistíte, odkud tyto malé děti pocházejí - což může být teoreticky smrtelné - v 80% černý kašel dostanou od člena své rodiny, v 50% od rodičů.
Každý nový rodič Vám řekne, že největší strach má z toho, že novorozenec onemocní. Umíte si představit, že by se v takovéto situaci ocitlo zrovna Vaše dítě? Nejlepší způsob, jakým pomoci, je nechat očkovat sebe a své dítě.
Dospělí by se měli nechat očkovat každých 5 až 10 let. Je to opravdu skvělé, vytvořili facebookový odkaz s názvem "Breathing Room". Vyvěsíte tam fotku svého dítěte, poté také fotku všech dospělých v jeho životě a všichni se mohou zavázat k tomu, že se nechají očkovat. Také Vám to pomůže zjisit, kde se k vakcíně můžete dostat. Velmi laicky řečeno - a já se považuji za laika - mohu mluvit o důležitosti očkování se proti černému kašli, protože já jsem se již očkovat nechala. Pokud jste někdy slyšeli děti, které mají černý kašel víte, že je to ten nejděsivější, nejhorší a nejstrašnější znějící kašel. Občas to může být matoucí, protože existuje spousta druhů kašle. Na webových stránkách 'Sounds of Persussis' si můžete poslechnout jak černý kašel zní. Snaží se to zjednodušit jak nejvíce to jde.


CBS: Očkovala jste své děti všemi doporučenými vakcínami pro děti?
SMG: Ano. Rozhodla jsem se nechat své děti očkovat podle plánu, na kterém jsem se dohodla s mým dětským lékařem. Mohu Vám říci, že všichni z nás byli očkováni a nikdo z nás žádné příznaky související s očkovánímneměl.

CBS: Jak se daří Vašim dětem?
SMG: Mají se dobře. Vzala jsem do letadle obě děti. Moc se jim to líbilo. Můj maličký spal 2 a půl hodiny a poté si chvíli hrál. Moje starší byla z letadla prostě nadšená.

CBS: Jak se má Charlotte? Co ji v těchto dnech nejvíce zajímá?
SMG: Co ji v těchto dnech nejvíce nezajímá? (směje se). Jsem nadšená, protože se ji chystám vzít na Annie, což je první Broadwayské představení, které jsem kdy viděla. Teď se na Annie chystáme spolu s Charlotte, takže jsem nadšená. Milovala jsem to představení a také film, když jsem byla malá.

CBS: Jak se má Rocky?
SMG: Je úžasný. Je to můj malý mazánek. Je to malý cestovatel. Všechno mu jde velice snadno, s ničím si nedělá starosti - rozhodně druhé dítě.

CBS: Myslíte si, že je to tím, že je chlapec? Nebo tím, že je druhý?
SMG: Myslím si, že je to tím, že se narodil jako druhý. Myslím si, že nejlepší radu, kterou můžete dát novému rodiči je, aby věřil svým instinktům. Na poprvé je to opravdu těžké, protože všechno je nové a ohromující. Na podruhé už doufáte, že víte, co děláte. Myslím, že je to mnohem jednodušší - pro mě bylo.

CBS: Rok co rok jste naší nejoblíbenější mámou mezi celebritami v anketě Readers' Choice Awards.
SMG: Děkuji za to ocenění! Ve skutečnosti jsem to věděla, protože Billy a Scout [Guncles] mi o tom řekli. Řekli, "Hlasovali jsme pro tebe!". Vždy o Vaší stránce mluví velice dobře. Gunclesovi jsou nejlelpší, vždy dokáží skvěle poradit. Pokud budu potřebovat novou autosedačku, zavolám Billymu a Scoutovi a oni mi poradí. Cokoli, co se dětí týká, oni jsou ti nejlépe informovaní.

CBS: Jak dokážete Rockyho uchránit před paparazzi?
SMG: Měli jsme ohromné štěstí. Vedeme velmi soukromý život. Nechodíme moc na veřejná místa. Pokud bych Vám svěřila všechna svá tajemství, viděli byste mě každý den!

CBS: Máte nějaké plány na Den otců?
SMG: Vždy říkáme, že každý den je Dnem matek a každý den je Dnem otců, takže žádnou velkou vědu z těchto dní neděláme. Víkendy trávíme vždy společně jako rodina.

CBS: Máte nějaké plány na léto?
SMG: Plánujeme pár výletů, ale natáčet začínám docela brzy. Ale je to Californie, tam je léto celý rok.

CBS: Jste nadšená z práce s Robinem Williamsem na The Crazy Ones?
SMG: Nikdo by si nemohl přát lepší práci. David E. Kelley a Robin Williams - lepší úkol nemůžete dostat!

Překlad: Patty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CM | Web | 6. června 2013 v 23:25 | Reagovat

Aboj, nevím, jestli si na mě ještě vůbec vzpomínáš, ale doufám, že ano. Jsem CM z blogu JessicaAlba.blog.cz a po dlouhé době se vracím na blogovou dráhu, tentokrát už to nebude návrat na  měsíc, ale velký COMEBACK, takže pokud bys chtěl/a zůstat stále affs, zapiš se prosím do článku na blogu, děkuji. :)

2 susan | Web | 7. června 2013 v 9:24 | Reagovat

To je milý rozhovor, je hezké, jak mluví o svých dětech(a já už chci Rockyho tak moc vidět:))
Je skvělá máma, což potvrzuje i ta anketa tede:)) To je hezký, o tom jsem neměla tušení:)

3 Jaňula & Týnuše | Web | 7. června 2013 v 10:36 | Reagovat

Ahoj moc se předem omlouváme, že tě tímto otravuje sem, ale viděli jsme,že máš moc hezký layout a že sis ho dělala sama a my by jsme taky takový potřebovali. Chceme se totiž vrátit k blogování, ale chceme začít úplně od začátku s novými článka s nápady a k tomu taky patří nový layout tak se ptáme bylo by možné že by si pro nás nějaký udělala? :)

4 Sajunka Affs ♥ | Hilary-Duff | | Web | 7. června 2013 v 19:22 | Reagovat

Moc hezký rozhovor. Hezké, co řekla o Rockovi. A je taky skvělý, že nechala své děti očkovat proti černému kašli.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama