Duben 2013

Another new Ringer promotional shoot

30. dubna 2013 v 18:39 | Lucy |  Gallery update
Další nádherné nové promo k Ringer. Aby nedošlo k nějakému omylu - Ringer byl již před rokem zrušený, promo fotky jsou tedy k 1. sérii, nikoliv ke druhé, jak si myslí někteří lidé na twitteru. Stává se, že CW občas něco vypustí později, takže tak. ;) Sarah je tam tak nádherná! Opravdu uvažuji, že z těchto fotek udělám nový layout! Fotka je ve vysoké kvalitě!
024~51.jpg

New Ringer promotional photo

29. dubna 2013 v 16:13 | Lucy |  Gallery update
Objevila se nová promo fotka k 1. sérii Ringer. Je opravdu divné, že ji CW vypustila až teď, ale není to poprvé, co se něco podobného stalo. Každopádně jsem za každou novinku šťastná, u této dvojnásob, protože je tam Sarah prostě dokonalá! Možná z ní v budoucnu zkusím vyrobit layout, ale to jen možná, protože pokud 'The Crazy Ones' dostane zelenou, a teď je zase větší šance že ano, protože se CBS vyjádřilo, že je to pilot silný, bude plno nových fotek. :)
023~53.jpg

Buy Sarah's top, shoes and bag

27. dubna 2013 v 19:16 | Lucy |  Get Sarah's look
Rozhodla jsem se přidávat nejen doplňky, ale také oblečení a vše co se týče módy Sarah. Tentokrát máte možnost si koupit hned tři věci, které měla na sobě Sarah 17. dubna, 2013. Je to taška, boty a krásný top. Ceny jsou od 3 do 7 tisíc, ano opravdu přemrštěné ceny, ale třeba najdete podobné věci levněji. :)
(do obchodu se dostanete po kliknutí na libovolné kousky oblečení)

Buy Sarah's favourite sunglasses

27. dubna 2013 v 11:14 | Lucy |  Get Sarah's look
Určitě jste si všimli, že Sarah, když je focena venku, tak je málokdy bez brýlí. A na 99% candids má jedny a ty samé brýle, takže jsou určitě Sářinými nejoblíbenějšími. No a tak jsem se rozhodla, že vám sem dám odkaz ke koupi těchto brýlí. Samozřejmě musím vás upozornit, že se nejedná o levnou záležitost, jsou to luxusní, kovové brýle jejíchž cena se na českém trhu pohybuje kolem 3 tisíc. Ale kdo neví co s penězi, možná by se mu hodily. :)
(klikni na obrázek k přesměrování do obchodu)

April 21st - Sarah & Charlie headed out for a lunch at Veggie Grill, CA

22. dubna 2013 v 16:37 | Lucy |  Gallery update
A další candids již ze včerejška, kdy si Sarah s Charlotkou a blízkým přítelem zašli na oběd. Některé servery mylně uváděli, že muž v té kšiltovce je Freddie a to dítě vedle Charlotky Rocky, což je nesmysl. ;) Ty fotky, jak vynášejí své děti do vzduchu je úžasné! :D Sarah to strašně slušelo, měla skvělý top. Určitě se na fotky podívejte, jsou velmi povedené!
001~156.jpg 007~128.jpg 009~117.jpg 011~100.jpg 015~85.jpg

April 20th - Heading out with cupcakes to a friend's party in Pacific Palisades

22. dubna 2013 v 16:06 | Lucy |  Gallery update
Přidávám candids ze soboty, 20. dubna, kdy na Sarah paparazzi narazili při cestě na oslavu nějaké její známé. Můžeme vidět, že má v ruce velkou krabici, ve které se pravděpodobně nachází dort. :) Opět měla Sarah vyčesané vlasy s drdůlkem a také nádherné šaty. Měla by šaty nosit také častěji, strašně jí sluší. Fotky nejsou v moc dobré kvalitě no. :(
001~155.jpg 002~172.jpg 003~159.jpg 006~132.jpg 010~112.jpg

April 17th - Sarah takes Charlie to a children's gym in Los Angeles, CA

18. dubna 2013 v 15:58 | Lucy |  Gallery update
Včera byla Sarah spatřena, konečně s Charlotkou, na cestě do gymnastiky v Los Angeles. Sáře to sluší pořád, ale musím uznat, že tentokrát vypadala opravdu fantasticky! Jí prostě sluší vyčesané vlasy do drdolu nebo culíku, takže já nemůžu být více spokojená. To stejné i outfit, byl senzační, škoda, že byl ten top zakrytý z velké části tím kabátkem, mohla to být zajímavá halenka. ;) A Charlotka jak nám zase povyrostla! Je čím dál více celý Freddie, nemyslíte? ;)
017E25.jpg 147E5.jpg 117E7.jpg 097E1.jpg 067E3.jpg

New layout for gallery | 003

14. dubna 2013 v 19:11 | Lucy |  IHS News
Chtěla jsem už trochu pozměnit layout v galerii. Tak jsem využila nádherného blendu od Patty, která mi ho poslala do narozeninového projektu. Takže snad se vám aspoň trochu líbí. Dlouho jsem si hrála s barvama, ale tak myslím, že je to dobré. Co myslíte? ;)

Happy 36th Birthday SARAH!

14. dubna 2013 v 10:00 | Lucy |  News
Dnes je pro Sarah velký den. Slaví totiž své 36. narozeniny! Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Před rokem jsem psala stejný článek, a už je Sarah zase o rok starší. Takže já za celý tento blog Sáře přeju jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, kterou Sarah určitě má, ale také hodně úspěchů nejen v kariéře, ale i v osobním životě! Hlavně jí přeju, aby jí to vyšlo s 'The Crazy Ones' a byl o trochu úspěšnější než Ringer.

Dále bych chtěla poděkovat všem, kteří se zúčastnili narozeninového projektu a přispěli tak svým grafickým výtvorem! Přišlo mi toho překvapivě celkem hodně, takovou účast jsem nečekala. Takže vám všem moc děkuji! Výtvory naleznete pod článkem. A abych nezapomněla dodržet svůj slib, první dva, kteří poslali svůj výtvor získávají layout na přání. A tím jsou blogy so-hilary.blog.cz a lovely-annehathaway.blog.cz. Takže holky, kdykoliv budete layout chtít, stačí napsat. :)

A nakonec bych chtěla připomenout, že na twitteru se opět fanoušci Sarah pokouší dát hashtag #HappyBirthdaySarahMichelleGellar do celosvětových trendů. Takže pokud máte twitter, přidejte se!

It's official: Kelly Clarkson made guest star on 'The Crazy Ones'

12. dubna 2013 v 16:56 | Lucy |  News
Takže je to oficiální! Kelly Clarkson opravdu potvrdila na svém twitteru, že je hostující hvězdou v pilotu 'The Crazy Ones'. Je to opravdu skvělá zpráva, protože tímto se 'The Crazy Ones' více zviditelní, a také, když se jedná o takovou hvězdu, je větší šance na celou sérii!
@thelaurengraham @robinwilliams Vážně, dva nejlepší dny! Stále nemůžu uvěřit, že jsem mohla být součástí natáčení pilotu s Robinem a Sarah! Miluju 'The Crazy Ones'!!
Druhá zpráva je, že toto byla zároveň poslední fotka, která se z pilotu objevila, protože Robin zase prostřednictvím svého facebooku napsal, že 10. dubna natáčení skončilo.
Pilot 'The Crazy Ones' je dokončen! Děkuji SMG, Kelly a dalším kolegům. Těším se na další!