Březen 2013

March 29th - Leaving hair salon in West Hollywood, LA

30. března 2013 v 11:06 | Lucy |  Gallery update
Včera byla Sarah spatřena, když opouštěla místní kadeřnický salon. Trochu jsem doufala, jestli si možná pro novou roli neobarví vlasy zpět na svoji hnědou barvu, ale bohužel se tak nestalo, naopak, jen si dobarvila odrůstající blond. Ale i tak to Sarah opět slušelo. Potěšilo mě sáčko a boty. V galerii najdete 26 fotek ve střední kvalitě. :)
22~6.jpg 20~7.jpg 19~7.jpg 6~13.jpg 9~9.jpg

Pilot review: 'The Crazy Ones'

29. března 2013 v 22:23 | Lucy |  The Crazy Ones
Stránka studiosystemnews.com zveřejnila první recenzi na pilotní díl 'The Crazy Ones'. Dozvídáme se tak nové detaily o rolích herců. Mějte prosím na paměti, že popis se může ještě během natáčení poupravit, proto to ve výsledku nemusí být uplně přesné. Celý článek jsem překládala sama, proto prosím kopírujte pouze se zdrojem!
The Crazy Ones - CBS
Scénárista: David E. Kelley
Režie: Jason Winer
Hrají: Robin Williams, Sarah Michelle Gellar, James Wolk, Hamish Linklater, Amanda Setton
Formát: Půlhodinová komedie (jedno-kamerová)

SYNOPSE: Proslulý, geniální, ale výstřední reklamní manažer Simon Roberts vede agenturu se svoji dcerou Sydney, která je kreativní ředitelkou. Simon pociťuje, že ho opouští všechny jeho dobré nápady, a jeho vášeň pro reklamu už není taková, jaká bývala dříve. A ačkoli měla vždy ve svém otci velký vzor, má Sydney podezření, že Simon ztrácí rozum.

KOMENTÁŘ: Představte si, že by Don Draper z Mad Men existoval v současnosti. Je stále reklamním géniem používající skvělé prezentace, aby zachránil poslední minuty kampaně, ale teď je možná trochu blázen. Vše, co máme je Robin Williams. David E. Kelley tvoří půl-hodinovou komedii plus fakt, že se Robin vrací do seriálu po 30 letech, může být v budoucnu buď katastrofa anebo dokonalá inspirace. Obsazením do projektu Sarah Michelle Gellar se blížíme spíše druhé možnosti, ale vše záleží na provedení pilotu. Dalším obsazeným je Hamish Linklater jako neurotický a plachý Andrew nebo James Wolk, který hraje postavu Zacha. Gellar je tou pravou volbou co se týče role pro dceru, scénář je rozhodně jak ušitý pro ni. Ale úspěch tohoto pilotu závisí pouze na Robinu.

Co funguje v pilotu nejlépe, je právě vztah mezi otcem a dcerou. Poutá je k sobě silná vazba a to je udržuje pohromadě. Pilot správně balancuje, co se týče pohybu a sentimentalismu příkladem je tento rozhovor mezi Sydney a otcem:

Sydney: "Splnili se ti tvé sny, tati? Představ si, že potkáš starého přítele z vysoké a chceš udělat dojem, co bys odpověděl?"
Simon: "Řekl bych mu, že jsem šťastný, když se každé ráno probudím a chodím do práce se svojí dcerou. Kolik mužů tohle má?"

Tohle je pravděpodobně práce Kelleyho, role pro Williamse musí být velká, když se jedná o velkého herce, jako je Robin. Scénář také ukazuje neuvěřitelnou zdrženlivost, takovou aby zachoval nejzábavnější momenty a vytvořit tak přirozenou podívanou. To znamená, že by mohl být příliš umírněný, ale tahle show by mohla mít trochu více humoru! Jak napsal, nebudou zde žádné dlouho smějící se momenty, ačkoli potenciálním, klíčovým zdrojem humoru by se mohla stát postava Jamese Wolka, Zach. A konečně se dostáváme k samotnému pilotu: Koncepty a dialogy zní recyklovaně. Přesto by se ale tento seriál skvěle hodil na čtvrteční osmou hodinu vedle The Big Bang Theory.

FIRST PIC: Behind the scenes of 'The Crazy Ones' pilot

27. března 2013 v 21:56 | Lucy |  The Crazy Ones
A máme tu první fotku z natáčení pilotu 'The Crazy Ones', kterou před chvílí zveřejnil Robin Williams na svůj twitter. Nevím, z jakého důvodu natáčí už teď, protože na jednom serveru bylo napsáno až od 2. dubna, ale tím lépe. :D Pokud se na fotku podíváte pozorně, tak můžete vidět, kromě pejska Robina, v dálce Sarah (druhá z leva) a nějaký pán ji podle všeho fotí, možná poskytuje i nějaký rozhovor, těžko říct. Každopádně to by znamenalo, že by mohli být nějaké oficiální fotky!
001~1.jpg http://imageproxy.jxs.cz/~nd01/jxs/cz~/283/934/2259f7f701_94676003_o2.png http://imageproxy.jxs.cz/~nd01/jxs/cz~/283/934/2259f7f701_94676003_o2.png http://imageproxy.jxs.cz/~nd01/jxs/cz~/283/934/2259f7f701_94676003_o2.png http://imageproxy.jxs.cz/~nd01/jxs/cz~/283/934/2259f7f701_94676003_o2.png
GALLERY LINK:

Sarah's Birthday Project 2013

24. března 2013 v 15:16 | Lucy |  IHS News
A je to tu zase. Přesně za 3 týdny bude Sarah slavit své 36. narozeniny! Ach, jak ten čas letí! No a stejně, jako minulý rok, bych i letos chtěla uspořádat narozeninový projekt:

Ten spočívá v tom, že by jste mi vy, návštěvníci tohoto blogu, zasílali na email různé grafické výtvory, jako přání, tapety, avatary, prostě cokoliv, nebo i videa na mail tohoto blogu (iheartsarah@seznam.cz) a já bych je pak tady v den Sářiných narozenin zveřejnila. A abych to trošku nečím oživila, první dva nejrychlejší, co pošlou výtvor, získají cenu v podobě layoutu na přání! Ano, jedinečná šance, protože já jinak layouty nedělám. :D Samozřejmě nijak vás nenutím, ale myslím, že by byla škoda nějak to tu nespestřit na tak významný den. :)
Doufám, že se pár z vás projektu účastní, máte na to čas, nijak to nespěchá. Každopádně všem, co se rozhodnou jakkoliv přispět chci dopředu moc poděkovat!

Magazine scans - Entertainment Weekly

21. března 2013 v 15:49 | Lucy |  Gallery update
Omlouvám se, že jsem se delší dobu neozvala, ale nebylo co přidávat. Ale dnes se objevil scan ve kterém je Sarah z březnového Entertainment Weekly, kde píšou o pilotech v sezóně 2013/14. Letos bude co se týče pilotů ohromná konkurence, u CBS má pilot Sarah, ale také např. Rupert Grint, nebo Anna Faris.
Jinak, mám pro vás ještě jednu zprávu, bylo uvedeno oficiální datum, kdy se začne natáčet pilot 'The Crazy Ones'. Mělo by se začít natáčet 2. dubna, 2013 v LA. Takže doufejme, že bude Robin na svém twitteru tweetovat nějaké fotky z placu.
ew-001~3.jpg ew-002~2.jpg
GALLERY LINK:

March 9th - A Fan with Sarah and Buffy's cake at Duff’s Cake Mix, LA

11. března 2013 v 15:06 | Lucy |  Gallery update
Včera jsem vám sem dávala fotky ze soboty, 9. března, kdy Sarah opouštěla nějakou budovu, teď už víme jakou! Opouštěla místní cukrárnu, ve které si byla vyzvednout dort, který vytvořili v souvislosti s oslavami Buffy, protože 9. března roku 1997 se vysílal pilotní díl Buffy. Za tyto fotky můžeme děkovat právě autorovi tohoto úžasného dortu, který je umístil na svůj instagram. Sarah to tam moc sluší, je vidět, že jí dort velmi potěšil. :)

with-fans-012.jpg with-fans-013.jpg
GALLERY LINK:

March 9th - Sarah with Charlotte spotted in West Hollywood, CA

10. března 2013 v 11:50 | Lucy |  Gallery update
Sarah sobotní den trávila s Charlottkou v Západním Hollywoodu, kde je spatřili paparazzi. Po dlouhé době měla Sarah vlasy svázané do culíku, a moc pěkný outfit. Charlotte oblékla do perfektní červené kostkované košile a legínů. Zatím je fotek málo a jsou hodně ořízlé, ale určitě se objeví v plné velikosti, takže je pak určitě dodám.
UPDATE: Přidávám 4 HQ fotky!
1~11.jpg 3~11.jpg 4~11.jpg 6~11.jpg 7~12.jpg
GALLERY LINK:

March 6th - Sarah with family spotted at the Disneyland, CA

8. března 2013 v 15:56 | Lucy |  Gallery update
Přináším další várku fotek z Disneylandu, tentokrát paparazzi fotky. Jsou to další úžasné a dokonalé momentky, jak Freddie s Charlotkou řádili na kolotočích a podobných atrakcích. Sarah samozřejmě vše fotila. Můžeme vidět, že s nimi byla i Sářina maminka, plus chůva Charlotky. Pak je tu ale otázka, s kým a kde byl Rocky? Příjde mi divné, že ho neměli s sebou, jedině, že by byl s další chůvou doma. Jsem za tyto fotky strašně ráda! Určitě se na ně podívejte!

Update 9. 3. 2013: přidávám další dvě nově zveřejněné fotky, podle kterých můžeme poznat, že s sebou měli i Rockyho, protože tam měli dva kočárky. :)
004~150.jpg 016~78.jpg 031~30.jpg 037~24.jpg 017~70.jpg

March 6th - Sarah with family at the Disneyland in Anaheim, CA

7. března 2013 v 5:43 | Lucy |  Gallery update
Mám tu pro vás nádherné fotky ze včerejška, kdy se Sarah s rodinkou vydala do Disneylandu. Je to opravdu perfektní rodinka, podle serveru mousewait.com tam s nimi byl i Rocky, každopádně ho Sarah zřejmě nechala bokem. Sarah i Freddiemu to moc slušelo, a hlavně, jak je Charlotka šťastná, a jak pózuje na fotce, to je senzační. :) Snad se těch fotek objeví více, kdyby ne, tak i tyhle bohatě stačí, protože jsou opravdu nádherné. ♥
001~118.jpg 002~127.jpg 0032C5.png

The Flixies - Vote for BtVS or Cruel Intentions

6. března 2013 v 17:02 | Lucy |  News


Stanice Netflix zveřejnila hlasovací soutěž The Flixies Awards, ve které se, v kategorii 'Best Guilty Pleasure', objevila i Sarah a dokonce se dvěmi věcmi! Takže si můžete vybrat, já osobně dávám přednost Buffy, přemožitelce upírů před Velmi nebezpečnými známostmi, ale je to zcela na vás, co máte radši. Stačí, když budete přihlášení na facebooku, kliknete na vámi zvolený film nebo seriál. Bylo by skvělé, kdyby alespoň z jednou věcí Sarah vyhrála, takže hlasujte! :)
Mimochodem, hlasování končí 10. března!

HLASOVAT MŮŽETE ZDE