Leden 2013

According to Deadline SMG's project wasn't ordered yet

31. ledna 2013 v 20:03 | Lucy |  NewsDnes přicházím s né příliš skvělou zprávou, spíše špatnou. Podle serveru deadline nebyl Sářin nový plánovaný komediální projekt objednaný zatím žádnou ze stanic, což znamená, že se s největší pravděpodobností na TV nevrátí. :( Tato zpráva mě popravdě šokovala, ale zase mi to přišlo zvláštní, protože všechny stanice objedávali ve velkém již v období od 22. ledna a Sářin stále objednán nebyl, a to už jsem tehdy byla nervózní. Stále je tu sice šance, že si ho ještě nějaká ze stanic objedná, ale už méně pravděpodobné.

Kdyby to byla pravda, a Sarah tento projekt nevyšel, dobrá zpráva je, že má zájem o hraní, takže dříve nebo později se může vytasit s něčím dalším. :) Ale opravdu nechápu, proč by nedali Sarah šanci, myslela jsem, že tohle opravdu řěšit nebudou, hned jak uvidí nový projekt se Sarah, tak si ho hned vezmou, ale asi jsem se spetla. :/

Gallery update: Sarah with a fans from March 2012

22. ledna 2013 v 19:01 | Lucy |  Gallery update


Na twitteru jsem narazila na, pro mě, novou fotku s fanoušky. Pochází pravděpodobně ještě z dob natáčení Ringer, zhruba duben 2012, vezmeme-li v potaz fakt, že na snímku můžeme vidět Sářino těhotenství. Moc to tam Sarah sluší, je tam taková zlatá, a má parádní halenku a náhrdelník. :)

010~2.png
GALLERY LINK:

Gallery update: New outtakes from TV Guide 2011

19. ledna 2013 v 22:53 | Lucy |  Gallery update

Objevily se zajímavé outtakes z photoshoopu pro TV Guide Magazine z roku 2011. Bohužel nejsou moc kvalitní, a také jsou uprostřed tagy, takže nic moc. Ale i tak jsem ráda za každé nové fotky, co se objeví. :) Poslední dobou se objevují starší věci až teď, což je zajímavé. Sarah je tam dokonalá, mohlo by jich být více.
1~14.jpg 2~13.jpg
GALLERY LINK:

January 17th - Going to lunch with a friend in Brentwood, CA

18. ledna 2013 v 17:53 | Lucy |  Gallery update

Včera byla Sarah spatřena po delší době v ulicích Brentwoodu. Doprovázela ji panská společnost, se kterým šla později na oběd do restaurace Takao Sushi. Pravděpodobně se jedná o agenta, se kterým byla projednávat svůj nový projekt. Jsou to vlastně první letošní fotky Sarah. :) Moc jí to slušelo, je vidět, že byla Sarah ve skvělé formě a v dobré náladě. Určitě se na fotky podívejte, Sarah zářila.
001~113.jpg 012~71.jpg 018~55.jpg 025~40.jpg 029~32.jpg
GALLERY LINK:

Gallery update: New 'behind the scene' pics from Ringer

17. ledna 2013 v 17:40 | Lucy |  Gallery update

Narazila jsem na další novou fotku, pocházející z března 2012, při natáčení poslední epizody Ringer. Na fotce můžeme vidět Sarah zrovna upravenou škrábanci, které měla Siobhan. S ní je tam pravděpodobně kaskadér herce Zahna McClarnona aka Bodaway Macawi.
005~106.jpg
GALLERY LINK:

Gallery update: New instagram's pics from 2012

13. ledna 2013 v 19:15 | Lucy |  Gallery update
Shodou okolností, jsem den před letošními Zlatými Globy narazila na novou fotku z těch loňských, kdy tam byla i Sarah (předávala cenu). Letos bohužel nedorazí, ale věřím tomu, že s novým projektem (čtěte zde) příjdou i vystoupení, rozhovory a mnoho dalšího. Určitě se máme na co těšit. A druhá fotka pochází z května 2012, kdy fanynky narazily na Sarah v restauraci v Beverly Hills.
007~94.jpg 008~85.jpg
GALLERY LINK:

Video: SMG's Fall 2013 TV Comeback!

11. ledna 2013 v 19:53 | Lucy |  Videos
Přidávám ještě video od serveru Celebified, kde je taktéž potvrzen nový projekt pro Sarah. Moderátorka zde uvádí, že se Sarah možná na podzim 2013 vrátí s novou půl-hodinovou komedií (sitcom) zatím nejmenovanou. Také chci ještě poupravit fakt, že vysílací stanice pro tento projekt se bude teprve vybírat zájemcům v nadcházejících týdnech, Fox pouze tento projekt vyvíjí.

Sarah Michelle Gellar bude v pilotu stanice FOX?

5. ledna 2013 v 20:57 | Lucy |  News
Sarah natočí nový pilot? Server tvline.com před chvílí zveřejnil exkluzivní potvrzené informace o tom, že se Sarah možná (teď záleží ještě, jestli si FOX tento pilot zvolí) na podzim vrátí na obrazovky v sitcomu na stanici FOX o rodičích a dětech, a o trapných situacích, kdy jsou jejich děti doma. Sarah bude hrát právě manželku a matku.


Můj osobní názor? - Jsem štěstím bez sebe! Hlavně proto, že už nebude na the CW ale na pořádné stanici jako je právě FOX. Doufám, že si tento pilot zvolí, sitcom má na FOXu šanci ale musí to mít hlavu a patu! Teď by mě ještě zajímalo, koho zvolí jako Sářiného manžela/partnera. Co na tuto skvělou zprávu říkáte? Včera, jako nepotvrzená spekulace, dnes hotová věc. :D


První zvěsti a spekulace o návratu Sarah na obrazovku v tomto roce

4. ledna 2013 v 15:19 | Lucy |  NewsZatím se jedná o nepodložené spekulace, proto upozorňuji, že nic z toho, co zde píšu nemusí být pravda. Nicméně na jedné španělské stránce se objevila informace, že by se Sarah v tomto roce 2013 měla objevit znovu na obrazovkách. Nic konkrétního zatím nebylo uvedeno, jen to, že chce Sarah zpátky do práce. Také je možné, že pouze jako producentka.

Můj osobní názor je takový - strašně bych byla ráda, kdyby to byla pravda. Sarah mi jako herečka neskutečně chybí, pak je tu ale zase malý Rocky James. Že by chtěla Sarah hned z mateřské do práce? Každopádně jedno je jisté, pokud Sarah opravdu natočí pilot, první informace o něm by tu měli být tak do jednoho až dvou měsíců.

Magazine scan - InTouch Magazine 2013

3. ledna 2013 v 17:25 | Lucy |  Gallery update
Objevil se scan z prvního lednového čísla magazínu InTouch, kde se objevila na přední stránce Sarah, spolu s dalšími celebritami bez make-upu. Fotka Sarah pochází z listopadu 2011, když ji paparazzi přistihli bez make-upu kráčející do posilovny. Jak tam Sarah vypadá je velmi pochopitelné, v té době byla velmi vytížená s natáčením seriálu Ringer.
update: našla jsem scan i zevnitř časopisu
1302_Cover.jpg tumblr_mg6a7nWHfm1r2n755o1_500.jpg
GALLERY LINK: