Listopad 2012

November 18th - Sarah & Freddie leaving Charlotte's school in Santa Monica, CA

19. listopadu 2012 v 17:12 | Lucy |  Gallery update
Jsem štěstím bez sebe! Před momentem se objevily nové candids ze včerejška, 18.listopadu, kdyby byli po dlouhatánské době spatřeni Sarah a Freddie spolu (bez dětí). A ještě k tomu je opravdu radost vidět, když se Freddie do fotoaparátů tak krásně usmívá! :) Sarah nejspíš právě obědvala, ale moc jí to slušelo. Tyto candids řadím mezi nejpovedenější za celý rok. Sice je jich jen 8, a nejsou v HQ, ale myslím, že za podívání určitě stojí.
001~107.jpg 002~116.jpg 006~93.jpg 007~90.jpg 008~82.jpg
update: přidáno +14 HQ fotek!
009~81.jpg 010~78.jpg 011~73.jpg 012~69.jpg 013~68.jpg
GALLERY LINK:

Sarah Michelle Gellar & Freddie Prinze Jr. Name Son Rocky James!

17. listopadu 2012 v 22:19 | Lucy |  News
A je to venku! Před chvílí se na serveru US Weekly objevila exkluzivní informace o tom, že syn Sarah a Freddieho se jmenuje Rocky James Prinze! Páru, se jméno dařilo tajit po dobu dvou měsíců, a až teď se rozhodli jméno oficiálně zveřejnit.

Pár se rozhodl dát chlapečkovi jméno, po známém boxerovi Rockymu, a druhé jméno zvolili po tatínkovi, jako jeho prostřední jméno. Celkově mi toto jméno příjde velmi pěkné, originální a málo používané, což jsem čekala, protože Sarah a Freddie si přáli neotřelá jména. ;) Jsem z toho nadšená, že se konečně jméno objevilo. Mě se jméno moc líbí, zní skvěle. Jak se jméno líbí vám? ;)


Vote for Buffy - TV Guide's best TV Fans poll

15. listopadu 2012 v 19:33 | Lucy |  News


Tentokrát nejdu s žádnými fotkami, ale s anketou, ve které má velkou šanci na vítězství seriál Buffy, přemožitelka upírů. Anketa je na serveru TV Guide, označit musíte 5 svých nejoblíbenějších TV show. Pro hlasování musíte být zaregistrováni, můžete se připojit přes twitter nebo facebook. Důležitá poznámka je také ta, že se zatím Buffy drží na krásném 2. místě což znamená, že vede nad takovými velikány jako je The Vampire Diaries, Bones, nebo Supernatural. Jediný, kdo vede nad Buffy je seriál Firefly.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

Jinak omlouvám se za nízkou aktivitu posledních dnů hlavně affs, ale přes týden prostě nestíhám žádné články navíc. To, že nejsou novinky mi vlastně vyhovuje, protože mám teď šílený fofr ve škole, snad to chápete. ;)

Sarah and her make-up for events

8. listopadu 2012 v 17:30 | Lucy |  Get Sarah's look
V první díle jsem se zaměřila na Sarah a její účesy. Tentokrát se podíváme, jak je na tom Sarah s líčením.

Jako první a zároveň podle mě nejvýraznější make-up, který kdy Sarah měla, jsem zvolila z akce The Vaseline and Conde Nast Media Group "Skin is Amazing" Exhibit z roku 2008. Tento make-up by byl celkem obyčejný, nebýt hnědých, výrazných stínů, sahajících až k obočí. Ikdyž na první pohled to může působit přehnaně, mě se to moc líbí, Sarah byla krásně sladěná a budu doufat, že si na toto líčení ještě někdy troufne.
Druhý jsem zvolila make-up z loňského The CW Network's 2011 Upfront Party. Strašně se mi tu líbí použitý lesk, jemně růžový, líbí se mi také použitá řasenka a vrchní linka, která opticky oddaluje oči.
Nesmí tu chybět také hodnocení líčení z letošních 69th Annual Golden Globe Awards. Sarah tu měla výrazné kouřové modré stíny kolem celých očí, které perfektně ladili k šatům a doplňkům. Řasenka, stíny, make-up a lesk jsou od značky L'Oreal Paris. Vhodná a kvalitní značka pro takovouto příležitost.
Výraznější líčení měla Sarah také na loňském Comic-Conu, kde jí její maskérka vykouzlila krásné šedé kouřové stíny, které opticky prodloužili její oči a k tomu jemný, pleťový lesk. Skvělá kombinace, tento make-up je takový svěží a na Sarah se mi velice líbí.

November 4th - Leaves the Westfield Century City Shopping Mall in Los Angeles, CA

6. listopadu 2012 v 6:32 | Lucy |  Gallery update
Konečně máme tyto fotky k dispozici v HQ! Holky si udělaly v neděli, 4.listopadu, výlet na nákupy do Los Angelského nákupního centra. A paparazzi byli samozřejmě u toho, a proto, se můžeme pokochat těmito opravdu povedenými candids. :) Oboum holkám to strašně slušelo, Sarah byla v dobré náladě, můžeme si všimnout, že Charlotte se na jedné fotce vzteká, asi jí Sarah něco nechtěla koupit. :D Tyto fotky opravdu doporučuji, jsou to jedny z nejlepších candids.
1~13.jpg 12~16.jpg 16~14.jpg 23~15.jpg 26~15.jpg
GALLERY LINK:

POTM | December 2012

1. listopadu 2012 v 20:46 | Lucy |  POTM
Toto letí, dnes je 1. listopadu a přináším vám nové a zároveň poslední hlasování POTM pro tento rok. Příští bude už na leden 2013. Nemůžu si pomoct, ale musím dát opět fotky z candids, protože jsou prostě povedené.♥ Hlasujte pro tu, která vás nejvíce zaujala. ;) Fotku na listopad už můžete vidět v menu.

October 31st - Drops off Charlie to school in Santa Monica, CA

1. listopadu 2012 v 5:59 | Lucy |  Gallery update
A přeci jen jsou nějaké Halloweenské fotečky! Sarah včera, na Halloweena, spatřili paparazzi, jak si to v roztomilém kostýmku doplněném senzačními oušky, míří přímo za Charlotkou do školky. V ruce má foťák, takže Charlotka byla určitě taky v nějakém kostýmku, ale tady je bohužel Sarah sama. Možná, že se ještě nějaké během dne objeví. :) Mimochodem, konečně vidíme Sarah do očí. :D
V galerii si můžete prohlédnout celkem 17 HQ fotek.
001~105.jpg 004~107.jpg 007~89.jpg 010~77.jpg 016~60.jpg
GALLERY LINK: