Únor 2012

Ringer 1×15 - Screencaptures & Ratings

29. února 2012 v 21:14 | Patty/Lucy |  Ringer
Jak jsem čekala, bohužel s odchodem Mishy Collinse sledovanost opět klesla, ale zase né tak moc a tak výsledná sledovanost je 1,15 milionů s ratingem 0,4
Dobrou zprávou ovšem je, že Ringer až do konce série poběží bez přestávky pravidelně každý týden. CW totiž zveřejnilo datum vysílání fináních dílů všech svých seriálů. Finále Ringer bude odvysíláno už 17.dubna.
Jinak co se týče tohoto dílu, je opět velmi povedený, plno velkých šoků, obratů a plno dalšího :)

GALLERY LINK:

1×16 You're Way Too Pretty To Go To Jail - promo,extended promo & episode preview

29. února 2012 v 6:28 | Patty |  Ringer
Upozorňuji, že proma jsou SPOILEROVÉ, tudíž kdo neviděl nejnovější epizodu, ať se na to nedívá a nebo jen na vlastní nebezpečí :-)
Jak se z tohoto Andrew vyhrabe, no to jsem teda zvědavá..


1×15 P.S. You're An Idiot - episode preview

28. února 2012 v 19:59 | Patty |  Ringer
Konečně se objevilo preview s producenty k dnešní (pro nás zítřejší) epizodě Ringer. Video obsahuje spousty nových záběrů :-)

New episode still - 1x17 What We Have Is Worth The Pain

28. února 2012 v 8:24 | Patty |  Gallery update
Díky stránce TvLine.com se na světlo světa dostala další fotka k 17. epizodě Ringer 'What We Have Is Worth The Pain', na které jde konečně vidět i Siobhanino bříško. Teď už asi nebude tak snadné hrát si na Bridget :-D
Podle TvLine by tato epizoda měla být odvysílána 13.března.
705e3fca8ed262d295ea14f82d56b145.png
GALLERY LINK:

Sarah on The Late Late Show With Craig Ferguson

27. února 2012 v 20:12 | Patty |  NewsJak už Lucy psala v předcházejícím článku, je na horách a tak mě požádala abych to tu na pár dní převzala a stránku za ni aktualizovala :-) Vrací se v pátek a tak to tu od soboty zase převezme.

Sarah se 6.března objeví jako host v 'The Late late show with Craig Ferguson'.
Můžeme se tedy těšit na video a snad i nějaké fotky.

1×15 P.S. You're An Idiot - exclusive sneak peek

25. února 2012 v 17:48 | Lucy |  Ringer
První věc,objevil se druhý sneak peek na úterní epizodu Ringer 1×15 - P.S. You're An Idiot. Je zaměřený na Bridget a její zkoušku svatebních šatů někde v salónu. Na video se dostanete kliknutím na obrázek níže.

Druhá věc, od zítřka (26.2.) do pátku (2.3.) jsem na horách! Tudíž moje aktivita bude nulová. Ale pokud by bylo extrémně moc novinek (což předpokládám, že nebude) mám za sebe náhradu, Patty, takže by sem všechno přidala, a já bych si to potom ještě doupravila ;)


Here’s Why We’re Still Obsessed with Sarah Michelle Gellar

24. února 2012 v 22:46 | Lucy |  Interviews


K novému shootu se objevil i rozsáhlý rozhovor,který mi moje milá Patty s ochotou přeložila,za to jí patří velké díky :)
Opřená o kapotu zaparkovaného auta Camaro, ročník 1963, v přední části urousaného motelu na Sunset Boulevard, třese plechovkou od piva, uvolňující výbušnou spršku pěny, která tak na chodníku tvoří napěněné louže. Chichotá se, zcela zjevně si užívá svůj krátký moment rebelie, i když je to pouze v zájmu doprovodných fotografií. V krátké sukni, se vzdorovitě našpulenými rty jako Alabama Whitman, smělá dívka na zavolání, kterou přivedla k životu Patricia Arquette v roce 1993, ve filmu True Romance. Mimo kameru si 34letá herečka nelibuje v takovémto dětinském vzdoru, její konzumace alkoholu jen zřídka kdy překročí sklenku vína.

O několik hodin později, Gellar, která v současné době hraje drogově závislou ex-striptérku, schovávající se před gangem (a vydávající se za svou sestru-dvojče) v hitu CW 'Ringer', se převlékla zpět do svého každodenního oblečení - džíny a hedvábný šátek od Alexandera McQueena.
"Co jste si udělala?" ptá se směrem k ošklivé červené ráně na mém předloktí. Před zajížděním do trapných detailů - což zahrnuje příliš mnoho vodky - si přikryju zdravou rukou tu svou druhou, spálenou, což slouží jako ochranný štít před jejím nevyhnutelným rozsudkem.

Koneckonců, Gellar získala Emmy za roli v seriálu All my children ještě předtím, než mohla legálně vstoupit do tanečního klubu. Nikdy nefotila s roztaženýma nohama, dokonce existují stránky, kde se vedou vzrušené debaty o tom, zda si Sarah někdy potáhla z cigarety. "Věříte všemu, co se píše?" ptá se při zmínce o její předpokládané čistotě a její mateřský tón přechází do nedůvěry. "Kouřila jsem cigarety a hodně jsem flámovala. Brzy jsem se z toho dostala. Měla jsem to štěstí, že jsem měla dost zkušeností, když jsem byla mladší a ještě jsem nebyla na očích veřejnosti."

Photoshoots 2012 - Bullett Magazine

24. února 2012 v 13:25 | Lucy |  Gallery update
Před chvílí se objevil snad ten nejzajímavější shoot Sarah za poslední dobu. Je vážně úžasný, není k tomu co dodat. Nové shooty jsou foceny pro Bullett Magazine, a Sarah pro magazín nafotila jarní kolekci nového oblečení. Doufám, že se objeví ještě nějaké, nebo alespoň nějaký rozhovor či video. Nejvíc se mi líbí ten v autě, tam je Sarah naprosto dokonalá..♥
UPDATES: Našla jsem fotky sice menší,ale ostřejší a oficiální,na těch přechozích byli části odříznuté.
62pz4f7g.jpg kx4idw0b.jpg n6oioy2k.jpg
GALLERY LINK:

Episode stills - 1×17 What We Have Is Worth the Pain

23. února 2012 v 17:04 | Lucy |  Gallery update
Dnes se objevili nové episode stills zřejmě k 17 dílu Ringer What We Have Is Worth the Pain, zda jsou opravdu k 17. dílu a s takovýmto názvem není jisté, protože každý web má uvedeno něco jiného :D
Každopádně jsou zajímavé, a už se těším!
b893a2d822cb3f1faeda82b3019cca24.png b1fe5406ebc00d8d80f45cd08a4c0628.png
GALLERY LINK:

1×15 P.S. You're An Idiot - sneak peek

23. února 2012 v 15:56 | Lucy |  Ringer
Dnes se objevil sneak peek na úterní epizodu Ringer 1×15 - P.S. You're An Idiot
Vede se v něm rozhovor mezi Bridget a Henrym, a Bridget se ho ptá, proč vyklidil její kancelář a překvapivě se Henry nechává na uzdě, ikdyž moc dobře ví, že před ním nestojí Siobhan.