Interview with Eric Charmelo about spoiler in Ringer

11. října 2011 v 18:18 | Lucy |  Ringer
Tvůrce a producent Ringer, Eric Charmelo, poskytl rozhovor pro Access Hollywood včera s tím, co bychom měli očekávat v nadcházejících epizodách.
Upozorňuji,že nadcházející text obsahuje velké množství spoilerů,takže pokud se chcete nechat překvapit,normálně tento článek ignorujte :)

Kdo přece jenom chce číst,celý článek ;)


Podle tvůrce a současně výkonného producenta Erica Charmela by Sarah Michelle Gellar měla vytvořit malý románek s agentem Machado, kterého hraje Nestor Carbonell.
"Snažíme se zjistit podrobnosti o spiknutí. Sarah chce políbit agenta Machada. "řekl Charmelo se smíchem.

Zatímco se připravují překvapení, musí Bridget vyřešit jednu zásadní věc a to těhotenství. Siobhan, její dvojče, které má být údajně mrtvé (samozřejmě, že není), je těhotná.
"To je dilema, ve kterém se Bridget nachází. Nyní by měla být asi dva měsíce těhotná. To nemá mnoho času najít řešení, nebo otěhotnět, nebo předstírat potrat ... Pokud tomu tak není ... už byla těhotná jako striptérka. "
Nejpravděpodobnější bude zřejmě potrat.

Plot mezi Andrewem (Ioan Gruffudd), a jeho dcerou Juliet (Zoey Martin) zahřívá, což způsobuje herec Jason Dohring v roli učitele v grafu.
"Bude hrát profesora na Julietině škole, kterého uvidí jako spojence."
Ale v určitém okamžiku bude Juliet do učitele až zamilovaná. Koneckonců, jsme na CW. "Juliet miluje svého učitele" říká producent Pam Veasey.

Výrobci také odhalili další intriky: Ano, neznámý muž, který volal Bridget na telefon se vrátí, a to souvisí s hlavním tajemstvím celé série, řekl Charmelo. Mezitím, co se stalo se Seanem chlapcem na snímku, o kterém krátce mluvila Bridget v pilotním díle, bude odhalen v druhé polovině sezóny.

Pokud jde o skutečnou Siobhan, která je těhotná v Paříži, větší zlom se stane příští týden. Dozvíme se také, kdo je ta záhadná osoba, která telefonuje se Siobhan.
"V této sezóně vedla zejména Bridget, se svým spiknutím, ale v druhé polovině sezóny, by měla přijít na scénu Siobhan. To je ta, která je poháněna pomstou. Takže pomsta se chystá ukázat svou pravou tvář v určitém bodě "řekl Veasey.

!!Celý článek jsem překládala sama z těchto stránek,takže byla bych ráda,kdyby jste kopírovali se zdrojem.
Jen tak mimochodem, pro ty, co to četli, co na to říkáte? :DD No já jsem úplně nažhavená! Hlavně mě teda zaskočil ten románek s tím agentem, to bych teda nečekala :D.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 DailyLoggie | Web | 11. října 2011 v 19:21 | Reagovat

říkala sem si, že se nechám překvapit, ale neodolala jsem :D

2 As. [Affs] <3 | E-mail | Web | 11. října 2011 v 20:58 | Reagovat

já se nechám překvapit ;D tkže to rači číst nebudu :D :)

3 Katka | Web | 15. října 2011 v 1:40 | Reagovat

Skvělý článek i překlad, já spoileru zbožńuju ikdyž jsme pak na sebe občas dost nsštvaná :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama