Říjen 2011

Happy Halloween :)

31. října 2011 v 15:12 | Lucy |  IHS News
Dnešek je významný jednou věcí, no u nás né až tak známou, ale začíná se rozšířet už i u nás, a sice Halloween. Takže ikdyž není tento svátek u nás tak populární, přesto se najdou skupinky lidí, kteří tento svátek slaví a dokonce pořádají různé párty (včera jsem byla v Olympii v Brně a všude po vstupních dvěřích byli letáky s pozvánkou na Halloween party :D). Najdou se ale i tací, kteří tento svátek vůbec nevyznávají, přímo ho nesnáší, je pravda, že většina nových svátků jde k nám z Ameriky.
No takže to byli jen takový ty uvodní kecy, ale proč vlastně tento článek píšu? Protože jsem našla úplně úžasnou fotečku Sarah, je teda sice trochu starší, z roku 2002, ale to vůbec nevadí! Skvěle se hodí k Halloweenu, myslím, že to je přímo z nějaké halloweenské akce, no ale prostě by jste ji tam nejspíš nepoznali :D Je tam skvělá, taková čarodějka ;D
KDO CHCE FOTKU VIDĚT,KLIK NA CELÝ ČLÁNEK ;D Myslím,že se pobavíte!

New promotional poster #2

29. října 2011 v 13:28 | Lucy |  Ringer
A máme tu další plakát a že jich je teď požehnaně co? Každý týden se objeví nový plakát. A opět se jim povedl, je nápaditý a originální, prostě senzační! :D
Co na něho říkáte? Líbí se vám?
006~56.jpg
GALLERY LINK:

Oh Gawd, There's Two of Them - Sneak Peek #1

27. října 2011 v 19:19 | Lucy |  Ringer
Konečně se objevil Sneak Peek ze 7. dílu Ringer a doufám, že do odvysílání bude minimálně ještě jeden, když už nás nechají tak dlouho čekat! Je to 2-minutový záběr na rozhovor mezi Bridget a jejím novým sponzorem Charliem. Baví se o tom, že by od něho Bridget potřebovala pomoc, ohledně Gemmy, která se pohřešuje. A Charlie jí odpoví, že udělá co bude v jeho silách. Ale já tomu Charliemu moc nevěřím, na netu jsem si četla od lidí různé teorie a jedna z nich byla, že ten Charlie je ten záhadný chlap, který telefonuje se Siobhan a myslím, že je to pravda!

Synopsis - 1×09

27. října 2011 v 18:40 | Lucy |  Ringer
Mám tu pro vás přeložené synopse k 9.dílu Ringer, které jsou velmi matoucí, ale i potěšující :D
Rozhodně se na tento díl těším, ostatně jako na každý :)

VZHLED MŮŽE BÝT ZAVÁDĚJÍCÍ - Bridget (Sarah Michelle Gellar) si začně uvědomovat její rozvíjející se city k Andrewovi (Ioan Gruffudd), zatímco Henry (Kristoffer Polaha) a Andrewova obchodní partnerka Olivia (hostující hvězda Jamie Murray) sdílejí společné zájmy. Malcolm (Mike Colter) je nedůvěřivý vůči Bridgetinu novému sponzorovi Charliemu (hostující hvězda Billy Miller).Bridget má schůzku s terapeutkou (hostující hvězda Merle Dandridge) Siobhan a doufá, že jí pomůže více nahlédnout do života její sestry.

Za překlad do češtiny moc děkuji Patty

#003 HOT or NOT

27. října 2011 v 18:20 | Lucy |  HOT or NOT
Úplně jsem na nové Hot or Not zapoměla, tak je tu o den později. :) Předešlé Hot or Not dopadlo následovně:
Tentokrát jsem zvolila trochu starší fotku, ale naprosto dokonalou, takže doufám, že všichni dáte HOT!

#003 Creation

25. října 2011 v 18:18 | Lucy |  My creations
Já vím, že vás asi tyhle články moc nenadchnou, ale slibuji, že jakmile se objeví nějaké nové články, okamžitě je sem dám. To znamená, že vás zase jdu otravovat s mými výplody :D Nebudu to zbytečně okecávat, všichni víte, o co se jedná ;)
Tentokrát více upravené, jinak je to z 6.dílu Ringer - The Poor Kids Do It Everyday :)

#001 Creation

24. října 2011 v 17:25 | Lucy |  My creations
Rozhodla jsem se, že se s vámi budu dělit o mou grafickou dovednost, no ikdyž, dá se tomu říct dovednost? :D Jak tak koukám po tumblr, tak se ani nestačím divit ,kolik tam je různých animací, upravených fotek a další blbovinky. Tak prostě chci ty blbovinky zkusit taky a navíc, když teď nejsou moc žádné novinky o Sarah, tak bude aspoň něco takového ;)
Mě strašně baví úprava různých fotek, takže to tu bude asi nejčastěji. No koukněte, co jsem dnes spatlala :D Moc to okecávám, že? :D
No tak je to prostě takový sestřih těch nej momentů z 6.dílu Ringer v jednom :D Mě se to aji docela líbí, a vám? Mám přidávat články tipu grafika? ;)

#000 Creation

23. října 2011 v 15:09 | Lucy |  My creations
Dneska jsem pátrala po jedné věci a to, jak vytvořit "videovou" animaci :D. Poradila mi strašně hodná Phoebe a já na to konečně kápla ;D No a tak jsem teda vytvořila pár animek, některé jsou blbé, některé lepší, každopádně je na nich znát, že jsem začátečník :D Líbí se vám nějaká? :DNew promo - Lies preview

23. října 2011 v 9:04 | Lucy |  Ringer
Včera jsem narazila na nové promo - lies preview. Jsou tam zhruba v kostce ukázány všechny lži Bridget, do kterých se víc a víc zamotává. A nejspíš ji to už přestane bavit a tak by měla v 7. dílu podle synopsí, říct Henrymu a Andrewovi, že má dvojiče. Může říct klidně, že je mrtvé, ale i tak bych to nedělala. Rozhodně riskuje, že jeden z nich na to brzy příjde.
Synopse:

Pravda tě osvobodí - Stále jsou dvě, Siobhan a Bridget (Sarah Michelle Gellar), Bridget je nucena odhalit existenci jejího dvojčete (a tedy i sebe) Andrewovi (Ioan Gruffudd) a Henrymu (Kristoffer Polaha), když se Agent Machado (Nestor Carbonell), s nimi dostal do kontaktu. Henry se stane podezřelým z místa činu jeho manželky Gemmy (Tara Summers) a Julie (Zoey Deutch) je ve vážné hrozbě. Mezitím, Malcolm (Mike Colter) uniká a prchá svým věznitelům.

Tak co na to říkáte? Já jen to, že se na 7.díl těším! ;)


New promotional poster

21. října 2011 v 21:13 | Lucy |  Ringer
A máme tu další nový plakát! Jak se vám líbí tentokrát? Mě velmi, akorát bych tam víc uvítala Bridget než Siobhan ,ale to je jedno :D Hlavně, že tam jen Henry. Snad se nám v blízké době objeví i další, ale u mě zatím pořád vyhrává plakát minulý tento. A co vám, líbí se? :)
Mimochodem, založila jsem si tumblr (poradila mi ho Patty), takže se můžete podívat na moji stránku a popřípadě ten kdo má taky tumblr, by jsme si mohli dát navzájem "follow" :D
005~61.jpg 015~37.jpg
GALLERY LINKS: